Page 2 of 2

Re: Pravidla

Posted: 03:29 28. Nov 2009
by Miky
A byl první drak nebo vajíčko? Nebo dokonce bohové Dei-Anang s Lilith co nakladli vajíčka?
kucik wrote:Taková přírodopisná odbočka. Nějak mi nejde do hlavy, proč všichni cpou drakům šupiny, když hadi a ještěrky maj přece normoš kůži :) Jako, né že by zrovna draci nemohli mít šupiny jako ryba, ale proč sakra?
Možná to bude tím, že hadi a ještěrky spadají do řádu "Šupinatí"

PS:S draky nejsou žerty.Image

Re: Pravidla

Posted: 13:39 28. Nov 2009
by monstera
Miky wrote:A byl první drak nebo vajíčko? Nebo dokonce bohové Dei-Anang s Lilith co nakladli vajíčka?
kucik wrote:Taková přírodopisná odbočka. Nějak mi nejde do hlavy, proč všichni cpou drakům šupiny, když hadi a ještěrky maj přece normoš kůži :) Jako, né že by zrovna draci nemohli mít šupiny jako ryba, ale proč sakra?
Možná to bude tím, že hadi a ještěrky spadají do řádu "Šupinatí"

PS:S draky nejsou žerty.Image
Řekl bych , že se jedná o biologickou metamorfozu šupinového nebo lamelového brnění.

Re: Pravidla

Posted: 13:50 28. Nov 2009
by innfra
Modrovousice wrote:Já ale nemohu z hlavy vytlouc přdstavu dobrodruha co se v noci vkrádá do dračího doupěte za spící dračicí a... UF!

No a pane kronikář. A ten kříženec se narodil z vajčka?
Vajčka se líhnout, savci rodí. A jelikož drak v přeměně do člověka je savec, tudíž se normálně narodí.
A tu přeměnu beru tak, že to netrvá jen pár hodin, ale prostě je to jen na vůli draka, kdy se přemění zpátky.

Re: Pravidla

Posted: 15:03 28. Nov 2009
by DenGrasse
Jak to u draků probíhá nikdo neví... ale někteří se domnívají že když dračice v lidské podobě otěhotní, nemůže se proměnit zpátky... ale kdo ví jak to je :wink:

Re: Pravidla

Posted: 15:06 28. Nov 2009
by venomeq
Tak to pudem znasilnit nakou dracici a prideme na to ne? :mrgreen: :mrgreen:

Re: Pravidla

Posted: 15:25 28. Nov 2009
by DenGrasse
Vpřed, hrdinové! :mrgreen: