Page 2 of 3

Re: Timestop

Posted: 13:35 29. Nov 2009
by Sapal
kucik wrote:Kdyz nekomu shodis vsechny boosty, tak ho tim rozhodne nepotesis.
A ovládni nestvůru je taky útočný kouzlo? A na spojence, kterej má na sobě hozenou bigbyovku, zakouzlit rozpojení můžu?

Re: Timestop

Posted: 13:38 29. Nov 2009
by Agnoros
stejně tak zmatení či to maso na kámen :)

Re: Timestop

Posted: 13:40 29. Nov 2009
by venomeq
Timestop se da proste vyuzit jen dvema zpusoby..
A: Rychle nabufovani pri boji
B:rychlej uprk pred enemy..

Re: Timestop

Posted: 13:42 29. Nov 2009
by Sapal
venomeq wrote:Timestop se da proste vyuzit jen dvema zpusoby..
A: Rychle nabufovani pri boji
B:rychlej uprk pred enemy..
A) by se taky dalo klasifikovat jako kouzlení v TS, protože nepřítele to určitě nepotěší. :wink:

Re: Timestop

Posted: 13:44 29. Nov 2009
by LDamian
Sapal wrote:
venomeq wrote:Timestop se da proste vyuzit jen dvema zpusoby..
A: Rychle nabufovani pri boji
B:rychlej uprk pred enemy..
A) by se taky dalo klasifikovat jako kouzlení v TS, protože nepřítele to určitě nepotěší. :wink:
Tam nejde o to, ze by mag v timestopu musel nepritele potesit. :wink: :wink:

Re: Timestop

Posted: 13:58 29. Nov 2009
by Sapal
LDamian wrote:Tam nejde o to, ze by mag v timestopu musel nepritele potesit. :wink: :wink:
Tak proč je zakázaný rozpojení? A mlžu útočit v timestopu na moby, který taky v timestopu útočej?

Re: Timestop

Posted: 14:05 29. Nov 2009
by Agnoros
Sapal wrote:
LDamian wrote:Tam nejde o to, ze by mag v timestopu musel nepritele potesit. :wink: :wink:
Tak proč je zakázaný rozpojení? A mlžu útočit v timestopu na moby, který taky v timestopu útočej?
tohle jsem pravě myslel vyše zminěnym přispěvkem

Re: Timestop

Posted: 14:07 29. Nov 2009
by DenGrasse
Ne že bych chtěl to stanovisko nějak obhajovat, ale jednou je to přijatý tak se tim řiďte...

Prostě, v Timestopu smí kouzelník kouzlit
- cokoli na sebe
- cokoli na své spojence
- nic na své nepřátele
- nic plošného co může poškodit nepřátele

bojovat atd. smíte bez omezení, pokud neuplatníte "vytuněný" ability jako smrtící ruka, zabíjecí šípy atd.

EDIT DG: smíte tedy vyvolat summona nebo útočit v proměně (to znamená to "bojovat bez omezení)

Re: Timestop

Posted: 14:47 29. Nov 2009
by Sapal
DenGrasse wrote:bojovat atd. smíte bez omezení, pokud neuplatníte "vytuněný" baility jako smrtící ruka, zabíjecí šípy atd.
A vyvolaný potvory?

Re: Timestop

Posted: 14:58 29. Nov 2009
by venomeq
Jasne co takhle sumonig v timestopu...treba mezi nepratele poslu kouzlo brana a vyvolam demona...bere se to jako utocna akce?

Re: Timestop

Posted: 15:13 29. Nov 2009
by kucik
Mohli byste se kouknout o par prispevku zpet, nez polozite potreti tu samou otazku?

Re: Timestop

Posted: 16:17 29. Nov 2009
by G14
jezisi marjaaaa.....
ja sem asi uplne mimo ehm... :mrgreen:
Kuciku prosim te napis mi jeste odpoved ano ci ne,"Jestli kouzelny charakter muze utocit na nepratele v time stopu,kdyz se promeni napr. na Tensera,ci jeho povolany smi?"
Moc ti dekuju za odpoved...
ps-ja vzdycky v time stopu se jen bafovala a utocila az po nem,to sem trdlo teda :mrgreen:
-tohle je dobre vedet :idea:

Re: Timestop

Posted: 16:21 29. Nov 2009
by Sapal
kucik wrote:Mohli byste se kouknout o par prispevku zpet, nez polozite potreti tu samou otazku?
Ty píšeš, že se to nesmí, ale DenGrasse to nepíše a píše, že se útočit může dle libosti, kromě smrtící ruky, šípu atd.. Takže nevim, kterou odpověď mám brát jako finální.

Re: Timestop

Posted: 16:26 29. Nov 2009
by kucik
LDamian wrote: 3. Co je to utocne kouzlo?

f) vyvolani summona, ktery zautoci jeste v timestopu
kucik wrote: f) Ne
Sapal wrote: A vyvolaný potvory?
Odpovedi ,,Ne" je mysleno: Ne, vyvolani summona neni utocne kouzlo.

Ktera cast neni jasna?

Re: Timestop

Posted: 16:30 29. Nov 2009
by G14
dobry,to mi staci,chvilku to trvalo nez sem to rozdychala,ale uz to chapu :mrgreen: diky za vysvetleni :wink: