Re: Zimní Másters of Rock
Posted: 12:01 30. Nov 2009
Hehe aha, tak si 21-23. května zajdi do Plzně tam je taky nový třídenní festák.kucik wrote:Já právě 18. odjíždim do pryč a vracim se kdoví kdy :-/ Tyhle akce nějak nestíhám sledovat. Mě vždycky musí někdo dostatečně včas nasměrovat-RoF- wrote: Kuciku, tož ted ej to posunuté, kvůli festáku ve Slovinsku na 15-18. července.