Page 2 of 2

Re: Zimní Másters of Rock

Posted: 12:01 30. Nov 2009
by -RoF-
kucik wrote:
-RoF- wrote: Kuciku, tož ted ej to posunuté, kvůli festáku ve Slovinsku na 15-18. července.
Já právě 18. odjíždim do pryč a vracim se kdoví kdy :-/ Tyhle akce nějak nestíhám sledovat. Mě vždycky musí někdo dostatečně včas nasměrovat :)
Hehe aha, tak si 21-23. května zajdi do Plzně tam je taky nový třídenní festák.