Page 2 of 2

Re: Kouzlo Dominat Person - Jak funguje na PC?

Posted: 16:20 01. Dec 2009
by LDamian
innfra wrote:No já nevim, ale když si někdo něco vyžádá, tak mu to dám real ne ? Nebo teda alespoň to tak chápu já...
Protože když něco hraješ, tak to skutečně neuděláš a co z fiktivního brnění bude mít ten co si ho vyžádal ? :?:
Takze kdyz BU zabavil Tariel zbran, pote co ji premohl... tak si mu ji dal real? :wink:

Jinak hrat to samozrejme muzes jak chces, ja psal jak bych to zahral ja...

Re: Kouzlo Dominat Person - Jak funguje na PC?

Posted: 16:25 01. Dec 2009
by innfra
Tak předpokládám, že jí dal v ivory jejím věznitelům, jestli ne, má velkej problém :twisted:
Já nevim, no... jsem z toho nějak zmetenej...

Re: Kouzlo Dominat Person - Jak funguje na PC?

Posted: 16:44 01. Dec 2009
by LDamian
innfra wrote:Tak předpokládám, že jí dal v ivory jejím věznitelům, jestli ne, má velkej problém :twisted:
Já nevim, no... jsem z toho nějak zmetenej...
Když už se ptáš, nedal. Tu zbraň si nechal jako záruku, že dostane od armády svoje těžce vydělaný prachy. Dokonce jsem přemýšlel o tom, že kdyby mu nezaplatili, dojde si pro tebe do Ivorskýho vězení... Koneckonců dokud nezaplatí, je to JEHO vězeň... Ještě i při převozu jsem o tom reálně uvažoval, že BU by možná ztratil trpělivost... Dal jsem jí rp Jorgovi až jako protihodnotu za těch 10 000 za Tariel nabídnutých. Aspoň teď znáš tržní hodnotu zbraně i hlavy Tariel... :twisted: :wink: Asi jako samice sněžných tygrů... :wink:

EDIT: samice sněžného tygra v lovecké sezóně má cenu čtyřikrát vyšší než hlava Tariel. Je tu vůbec tak levný boss? S cenou kolem 10 000 v lovecké sezóně? Možná šéf trollů nebo tak něco... Prostě něco tak pro 10. level... :wink:

Omlouvám se za spam. Konec diskuze na toto téma.

Re: Kouzlo Dominat Person - Jak funguje na PC?

Posted: 09:22 07. Dec 2009
by Jkerry
innfra wrote:Jen si myslím, že tohle kouzlo bylo zamýšlený na moby(npc jako jsou vlci), protože jinak nechápu tu poznámku, že na PC se to změní v daze, což je omámení.
* When cast against a player character or a PC's associate, this spell causes a dazed effect instead.
A moc dlouhou dobu trvání to nemá, takže po vyprchání si začarovaný vše uvědomí a může se nasrat a to i v případě, že se kouzlo nepovede :twisted:
Na vlky by to fungovat nemělo proto je tam psáno dominate PERSON.
Pokud ti příjde vlk jako osoba potom nic proti :lol:

Re: Kouzlo Dominat Person - Jak funguje na PC?

Posted: 15:39 07. Dec 2009
by innfra
Dobrý, no že když napíšu humánskej mob tak tomu prd budeš rozumnět :roll: