Page 2 of 4

Re: Co pijete?

Posted: 14:25 01. Dec 2009
by venomeq
no koukam ze vsici plzen ,plzen ale nikdo Svijany ...hmhm hm ..Svijany na prvnim miste pak az plzen bo Gcko.
Vino nepiju
Tvrdej Tak to je J.Walker , Tullamorka ....no a pak vodka nebo RUM a urcite slivka.

Re: Co pijete?

Posted: 14:39 01. Dec 2009
by kucik
Rejty má k rezavé vodě také kladný vztah. :mrgreen:

Re: Co pijete?

Posted: 16:20 01. Dec 2009
by Bahnak
Top: Kuba Libre

To znáte? Přijede frajer na Kubu a vleze do první pořádný putiky, sedne za bar a zavelí na barmana: "Cuba Libre!"
Barman se opatrně rozhlídne po baru a odpoví: "Cuba no es libre..."

jinak havana, bacardi a pííívko samozřejmě (Bernard is the best)

u NWN se omezuju na vodu, čaj, kafe, a šumivé Céčko ve vodě...

Re: Co pijete?

Posted: 16:28 01. Dec 2009
by Sapal
-RoF- wrote:Ano ano vyrábí. U nás se sem tam objeví v obchodě.
Já si tak jednu dobu myslel že skočil, ale možná je to útlum, protože se asi v česku moc nekupoval. Přitom ej to fajn pití...taková kola s višní ;)
Já to pil naposledy jako malej, kde to kupuješ ty?

Re: Co pijete?

Posted: 16:29 01. Dec 2009
by LDamian
Kdysi vodka (Finlandia, i když uznával jsem i Absolut) ve větších množstvích (paňáky 0,2-0,3 litru na ex :wink: :wink: )...

Teď jsem hrozně vyměkl a umravnil se...

Gin s tonikem, portské víno a vůbec sladší vína, Baileys, medovina a samé takové sladkosti spíš v malém množství a na chuť, než na opití.

Zjišťuji, že čím sem starší, tím méně piju a tím víc mám v oblibě zkoušení různých kvalitnějších věcí. Podobně to mám i u sýrů, masa... jsem čím dál víc vybíravý, když už mám jíst či pít něco na chuť a ne abych se prostě najedl/napil a vychutnám si kvalitu.

Jinak moje naprosto nejčastější pití je obyčejná voda z vodovodu (s citronem kdyz nejsem linej), někde za ní se krčí čaj, sem tam káva... daleko zatím cokoli s bublinkama (vinea, tonic...).

Prostředky na čištění kovů a žíraviny (Cola všech druhů) zásadně nepiju. Tak jednou za čtvrt roku tu zásadu prověřím a vždy po jednom hltu zjistím, že na ní nehodlám nic měnit.

Pivo piju čistě při těžké fyzické práci. Naposledy jsem ho pil asi před 10ti lety.

Re: Co pijete?

Posted: 16:38 01. Dec 2009
by DenGrasse
Jsem na tom stejně jako LDamian, akorát že asi sem víc starší... :mrgreen:

Re: Co pijete?

Posted: 18:52 01. Dec 2009
by loadr
he he...tak ja piju skoro všechno..vínečko pívečko...nějaký lepší rumík a občas i toho wizoura, nebo neco na ten způsob

bahňáku a co náš vetlín 2002....už mi asi došel, ale zajet se pořád dá :lol:

Re: Co pijete?

Posted: 18:59 01. Dec 2009
by Modrovousice
No já taky nepiji pravidelně a zásadně se neožírám. Pití beru jako společenskou záležitost na utvoření nálady. Odsuzuji ty co se chlubí tím jak se kde zeblili a byli totálně někde. Z nealka když už tak vodu(často se štávou), semtam čaj, každé ráno kakao :). S bublin mám nejraději točenou kofolu.

Re: Co pijete?

Posted: 19:07 01. Dec 2009
by Xantipa
Cim lepsi piti, tim vic hard core RP 8) :mrgreen:

Re: Co pijete?

Posted: 19:28 01. Dec 2009
by Modrovousice
To je fakt, stačí sklenička vínka a nwn mě nějak víc baví :). U modní přehlídky jsem cucala porstké, u plesu víno...

Re: Co pijete?

Posted: 19:36 01. Dec 2009
by artaxas
Voda z vodovodu, čaj, pivo a domácí ovoce (slivovica, hruška, jablkovica, ořechovka a jiné), cola, sprite,víno a takové ti aperitivky jsou fakt kakanec na mě.

Re: Co pijete?

Posted: 19:47 01. Dec 2009
by venomeq
Tak tak nejlepci je pekne ciste Mlicko a hezky horke....nebo take kakao i kdyz uz to neni ono :lol:

Re: Co pijete?

Posted: 21:09 01. Dec 2009
by Lord_Berserk
Často si upeču maminčin tajný recept - ŠTRŮDL

Image + Image

Re: Co pijete?

Posted: 23:21 01. Dec 2009
by Jkerry
Nejlepší vzpomínku mám na Finskou až na ty několikahodinový výpadky paměti :) . Hodně mě chutnají Svijany a Zlatej bažant.
Dobrá je i domácí slivovička. A kvalitní vinko. Jinak nealko nepiju nic jinýho než vodu obyčejnou neochucenou bez bublinek.

Re: Co pijete?

Posted: 00:26 02. Dec 2009
by Xantipa
Modrovousice wrote:To je fakt, stačí sklenička vínka a nwn mě nějak víc baví :). U modní přehlídky jsem cucala porstké, u plesu víno...
Mnam portsky .. Zkusila si nekdy (vychlazeny) puer s portskym? Na leto je to vyborne piti... Ja vim, ze tim znicim kvalitni caj a kvalitni porto, ale dohromady je to zvrhle dobre kombo :) (to neni z me hlavy, to jsem okoukala)

Ja u modni prehlidky tedy tvrde improvizovala a na piti nebyl cas :D Dodatecne vsem jeste jednou dekuji, byli a jste skvely!

Kdyz se nad tim opravdu zamyslim, tak piju prevazne turka a proteiny :roll: :roll: :roll: ...
Mam obdobi kdy piju turka svlecenyho (bez cukru bez mlika) ale pak mam obdobi kdy piju turka oblecenyho :D Vychutnavam si vysoce kvalitni 100% arabicu z ruznych plantazi celeho sveta... ale nepohrdnu ani turkem domacim (v obleceny kvalite) :)

A ted mam obdobi kdy nepiju alko vubec, ale kdyz smim tak jedine s mirou :)