Re: Protikouzla
Posted: 13:15 01. Dec 2009
jejda to chcete odkrývat jednu z nejsilenjších zbraní prskavek? Hlavně neříkejte nic o kouzlech jako je pán Mordekajn a Dispell které jsou univerzální na takovouhle prácičku!
Stripek ze skladanky nalezen, ale k jejich uspechu nepostaci.tao kan wrote:jejda to chcete odkrývat jednu z nejsilenjších zbraní prskavek? Hlavně neříkejte nic o kouzlech jako je pán Mordekajn a Dispell které jsou univerzální na takovouhle prácičku!
nevím jestli má nějaké konkrétní protikouzlo, ale rozhodně ho vykryješ mordenkainenem, viz.innfra wrote:No nevim, jestli to je to co myslim, ale prstík smrti nevykreješ žádnym protikouzlem
Stojis si za svou myslenkou porad?innfra wrote:No nevim, jestli to je to co myslim, ale prstík smrti nevykreješ žádnym protikouzlem
šak tohle sem popisoval s tím invisemNecrooo wrote:Stojis si za svou myslenkou porad?innfra wrote:No nevim, jestli to je to co myslim, ale prstík smrti nevykreješ žádnym protikouzlem
Cerny je ten kdo kouzlo sesilal. Cerveny ten kdo vykrejval.
Jestli jsem Te dobre pochopil tak to co mas na mysli Ty je toto na mem dalsim obrazku. (coz je neco jineho nez na obrazku prvnim)-RoF- wrote:šak tohle sem popisoval s tím invisemNecrooo wrote:Stojis si za svou myslenkou porad?innfra wrote:No nevim, jestli to je to co myslim, ale prstík smrti nevykreješ žádnym protikouzlem
Cerny je ten kdo kouzlo sesilal. Cerveny ten kdo vykrejval.
A co je ten střípek s tím mordekainem a spol?
Ano, ten jsem myslel. Musis se naucit ho pouzivat, coz neni nejjednodusiinnfra wrote:no tohle je protikouzlo, ale ty jsi myslel ten defensivní mód sesílání nebo se mýlim ? Protože to jsem nějak pořádně nepochopil, když jsem ho používal, tak jsem jen stál a dostával rány...
Defenzivní mód není protikouzlení.innfra wrote:Tak to bych se někam hlásil do fronty k naučení s mým čarodějem co jsem kdysi měl a možná ještě mám na NWN 2...
Ehmmmm tak znova....Dával sem příklad že na invis je protikouzlo prohlédni neviditelnost, ale zároven je na to i protikouzlo čistě neviditelnost (podobně jak si dával příklad s prstem smrti).Necrooo wrote: Jestli jsem Te dobre pochopil tak to co mas na mysli Ty je toto na mem dalsim obrazku. (coz je neco jineho nez na obrazku prvnim)