Page 2 of 3

Re: Protikouzla

Posted: 13:15 01. Dec 2009
by tao kan
jejda to chcete odkrývat jednu z nejsilenjších zbraní prskavek? Hlavně neříkejte nic o kouzlech jako je pán Mordekajn a Dispell které jsou univerzální na takovouhle prácičku!

Re: Protikouzla

Posted: 13:21 01. Dec 2009
by Necrooo
tao kan wrote:jejda to chcete odkrývat jednu z nejsilenjších zbraní prskavek? Hlavně neříkejte nic o kouzlech jako je pán Mordekajn a Dispell které jsou univerzální na takovouhle prácičku!
Stripek ze skladanky nalezen, ale k jejich uspechu nepostaci.

Re: Protikouzla

Posted: 13:41 01. Dec 2009
by DenGrasse
innfra wrote:No nevim, jestli to je to co myslim, ale prstík smrti nevykreješ žádnym protikouzlem :)
nevím jestli má nějaké konkrétní protikouzlo, ale rozhodně ho vykryješ mordenkainenem, viz.

http://nwn.wikia.com/wiki/Counterspell

(jinak samozřejmě stačí imunita na smrtící magii, ale to už s protikouzlením nemá nic společného)

Re: Protikouzla

Posted: 14:11 01. Dec 2009
by Necrooo
innfra wrote:No nevim, jestli to je to co myslim, ale prstík smrti nevykreješ žádnym protikouzlem :)
Stojis si za svou myslenkou porad?

Cerny je ten kdo kouzlo sesilal. Cerveny ten kdo vykrejval.

Re: Protikouzla

Posted: 14:18 01. Dec 2009
by innfra
Dobrý no, tak to vzdávám, hrál jsem campaň za prskavku a asi jsem měl blbě naskládaný kouzla, ale v tom defensivním módu sesílání, jsem vykryl kuloví :P

Edit: Tak jsem si to ověřil na wikině a neni tam psaný proti kouzlo, tudíž jsem uvažoval že na to neni žádný protikouzlo.

Re: Protikouzla

Posted: 15:27 01. Dec 2009
by -RoF-
Necrooo wrote:
innfra wrote:No nevim, jestli to je to co myslim, ale prstík smrti nevykreješ žádnym protikouzlem :)
Stojis si za svou myslenkou porad?

Cerny je ten kdo kouzlo sesilal. Cerveny ten kdo vykrejval.
šak tohle sem popisoval s tím invisem

A co je ten střípek s tím mordekainem a spol? ;)

Re: Protikouzla

Posted: 16:05 01. Dec 2009
by Necrooo
-RoF- wrote:
Necrooo wrote:
innfra wrote:No nevim, jestli to je to co myslim, ale prstík smrti nevykreješ žádnym protikouzlem :)
Stojis si za svou myslenkou porad?

Cerny je ten kdo kouzlo sesilal. Cerveny ten kdo vykrejval.
šak tohle sem popisoval s tím invisem

A co je ten střípek s tím mordekainem a spol? ;)
Jestli jsem Te dobre pochopil tak to co mas na mysli Ty je toto na mem dalsim obrazku. (coz je neco jineho nez na obrazku prvnim)

Re: Protikouzla

Posted: 16:09 01. Dec 2009
by innfra
no tohle je protikouzlo, ale ty jsi myslel ten defensivní mód sesílání nebo se mýlim ? Protože to jsem nějak pořádně nepochopil, když jsem ho používal, tak jsem jen stál a dostával rány...

Re: Protikouzla

Posted: 16:15 01. Dec 2009
by Necrooo
innfra wrote:no tohle je protikouzlo, ale ty jsi myslel ten defensivní mód sesílání nebo se mýlim ? Protože to jsem nějak pořádně nepochopil, když jsem ho používal, tak jsem jen stál a dostával rány...
Ano, ten jsem myslel. Musis se naucit ho pouzivat, coz neni nejjednodusi 8)

Re: Protikouzla

Posted: 16:27 01. Dec 2009
by innfra
Tak to bych se někam hlásil do fronty k naučení s mým čarodějem co jsem kdysi měl a možná ještě mám na NWN 2...

Re: Protikouzla

Posted: 16:54 01. Dec 2009
by LDamian
innfra wrote:Tak to bych se někam hlásil do fronty k naučení s mým čarodějem co jsem kdysi měl a možná ještě mám na NWN 2...
Defenzivní mód není protikouzlení.

Re: Protikouzla

Posted: 16:56 01. Dec 2009
by innfra
jaj, tak se dohodněte a pak mě to naučte, btw už jsem si ho našel na wikině, ten je na příležitostný útoky :P

Re: Protikouzla

Posted: 17:39 01. Dec 2009
by Necrooo
Myslel jsem že ma na mysli neco jineho. Inu omlouvam se. Defensivni mod to neni:)

Re: Protikouzla

Posted: 17:52 01. Dec 2009
by innfra
takže myslíš ten mód vedle tohodle ty protikouzla ? Se divim, ale u dračice mi to nejde nakopnout a nepamatuju se že by to tam bylo, to je přidaný patchem nebo datáčema ?

Re: Protikouzla

Posted: 20:38 01. Dec 2009
by -RoF-
Necrooo wrote: Jestli jsem Te dobre pochopil tak to co mas na mysli Ty je toto na mem dalsim obrazku. (coz je neco jineho nez na obrazku prvnim)
Ehmmmm tak znova....Dával sem příklad že na invis je protikouzlo prohlédni neviditelnost, ale zároven je na to i protikouzlo čistě neviditelnost (podobně jak si dával příklad s prstem smrti).

Ach já píšu asi nerozumitelně :roll: