Page 2 of 2
Re: Jednoruční kopí
Posted: 15:00 12. Dec 2009
by innfra
monstera wrote:Necrooo wrote:Jako klidne bych ji uvital i ve dřevarine, spise mi vrta hlavou ze takova "zakladni zbrna" kdyz to tak reknu, v zadnym neni no. To mi vrta hlavou

Před wipem ji dělal truhlář a mohl ji oplechovat
Souhlas
Re: Jednoruční kopí
Posted: 11:54 18. Dec 2009
by nomis_b
Ok takze pridam:
obycejna hul (nebude ovsem mit zadna soustredeni apod.. to by trvalo dele to vymslet)
jednorucni kopi (snad ho nekde najdu)
co chybi dal? nejake ty mercurial sword ?
Re: Jednoruční kopí
Posted: 16:55 18. Dec 2009
by Modrovousice
řekla bych že všchny zbraně, které nejsou v základním nwn. A možná nějaké nwn zbraně taky... to musí nějaký kovář zjistit.
Re: Jednoruční kopí
Posted: 13:31 19. Dec 2009
by nomis_b
Modrovousice wrote:řekla bych že všchny zbraně, které nejsou v základním nwn. A možná nějaké nwn zbraně taky... to musí nějaký kovář zjistit.
takez odpoved na nic. dekuji.
Cekam na odpoved nejakeho kovare, co to porovna. Vim 100% ze uz je tam par CEPovych zbrani. napr obourucni kladivo apod.
Re: Jednoruční kopí
Posted: 13:39 19. Dec 2009
by Sobik
Vycházím z tabulky tadydle:
http://thalie.pilsfree.cz/zbrane-a-vybaveni-51.htm - nevím, jestli je kompletní.
Dlouhý meč - je
Velký meč - je
Krátký meč - je
Bastard - je
Válečné kladivo - je
Dýka - je
Kopí - je
Halapartna - je
Hůl - není
Kosa - je
Srp - je
Scimitar - je
Rapír - je
Oboustranný meč - je
Katana - je
Kama - je
Kukri - je
Bič - kupodivu je
Lehký cep - je
Těžký cep - je
Lehké kladivo - je
Strašlivý palcát - je
Palcát - je
Kyj - je
Řemdih - je
Bitevní sekyra - je
Velká sekyra - je
Trpasličí sekyra - je
Sekyrka - je
Oboust. sekyra - je
Jednoruční kopí - není
Sai - není
Maul - je
Falchion - není
Trident - je
Katar - není
Nunchaku - není
Sap - není
Oboustraný scimatar - není
Těžký palcát - není
Těžký krumpáč - není
Krumpáček - není
Re: Jednoruční kopí
Posted: 13:54 19. Dec 2009
by Alviara
Sobik wrote:
Bič - kupodivu je
Je to trošku off topic, ale jen takový návrh. Nepřesunout bič do craftu krejčímu? Přece jenom to je z kůže a ne ze železa.

Ikdyž by to bylo asi složitý to předělat celý.
Re: Jednoruční kopí
Posted: 16:28 19. Dec 2009
by Modrovousice
Tak bič se dá okecat, že má v sobě háčky a ty jsou z nějakého kovu. Logicky to sice moc nesedí, ale hra je pokud vím dělaná tak aby kovář dělal zbraně a krejčí oblečení. Aspon je v tom víceméně pořádek.
Re: Jednoruční kopí
Posted: 11:20 21. Dec 2009
by nomis_b
Sobik wrote:
Těžký krumpáč - není
Krumpáček - není
Tyhle 2 byh tam daval nerad. ono mit zbran jednorucni s x4 mi prijde drsne. podle me to neni zbran urcena k boji. ale jestli rekne Rejty, ze to tam mam dat.. klidne to pridam.
Re: Jednoruční kopí
Posted: 11:31 21. Dec 2009
by kucik
Ne, krumpáče bych vážně nechal jen jako nástroje. Byli kvůli tomu upravované featy a nejsou zamejšlený jako skutečný zbraně.
Re: Jednoruční kopí
Posted: 12:30 21. Dec 2009
by Theogil I
kucik wrote:Ne, krumpáče bych vážně nechal jen jako nástroje. Byli kvůli tomu upravované featy a nejsou zamejšlený jako skutečný zbraně.
Stejně jako válečný korbel.

Re: Jednoruční kopí
Posted: 21:46 21. Dec 2009
by Modrovousice
A co teprve paraplíčko s bodcem.
Re: Jednoruční kopí
Posted: 21:58 21. Dec 2009
by Sobik
Jj, a knížky tam chyběj.

Re: Jednoruční kopí
Posted: 01:43 24. Dec 2009
by innfra
Jak jsou na tom praky a munice ?