Re: falchion
Posted: 12:23 23. May 2010
No podle mě je to přesílené. Divím se že všichni oboručáci nejedou na tohle.
Na druhou stranu ale se zase divím že někdo staví oburučáka, protože přijít o ac ze štítu je podle mě zbytečné, ten dmg za to nestojí.
Na druhou stranu ale se zase divím že někdo staví oburučáka, protože přijít o ac ze štítu je podle mě zbytečné, ten dmg za to nestojí.