Page 2 of 2

Re: falchion

Posted: 12:23 23. May 2010
by Arash
No podle mě je to přesílené. Divím se že všichni oboručáci nejedou na tohle.
Na druhou stranu ale se zase divím že někdo staví oburučáka, protože přijít o ac ze štítu je podle mě zbytečné, ten dmg za to nestojí.

Re: falchion

Posted: 15:43 23. May 2010
by sandoftime
on má hlavně falchion v popisku x4, ale ve skutečnosti funguje jako x2