Page 2 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:36 10. Dec 2009
by G14
tak vy me dneska fakt dostavate :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:36 10. Dec 2009
by G14
Meg.jpg
takhle vypadala urcite Meg jako mala :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:38 10. Dec 2009
by -RoF-
Hehehe

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:40 10. Dec 2009
by -RoF-
Mě zase tohle připomělo Tarju, ale ta ve hře má zase delší vlasy a tak dále :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:44 10. Dec 2009
by Pajule
hele ob víme , že to je katrinka :P tarja neni tak něžně silná barbarka :D -> nenosí růžovou :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:55 10. Dec 2009
by Pajule
křehká Nindë , zatim sem nic nenašla,co by se k ní hodilo :( tak aspon tohle,její portréét :D
Nindë Fealirvin.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:11 10. Dec 2009
by LDamian
-RoF- wrote:Mě zase tohle připomělo Tarju, ale ta ve hře má zase delší vlasy a tak dále :wink:
Tarja má delší vlasy a podstatně větší sekeru. :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:04 10. Dec 2009
by Modrovousice
hehe tak tohle... hehe... no kníry moc nekreslím tak to moc nevyzní :) originál je bez kníra ale to by nebyl Bert... a Eara má ty šaty od Zoe co jí Bert donesl, dokonalé :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:22 10. Dec 2009
by Minde
Modrovousice wrote:hehe tak tohle... hehe... no kníry moc nekreslím tak to moc nevyzní :) originál je bez kníra ale to by nebyl Bert... a Eara má ty šaty od Zoe co jí Bert donesl, dokonalé :)
a to je určitě lod z Alwarielu a na ní sedí Nindě s balíkem podpaždí :D uplně si ji umím představit :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:06 10. Dec 2009
by Modrovousice
No ale ty deatily toho obrázku. Ta žena(Ear) má za uchem kytku. Bert dává Eaře rád za ucho červenou růži ;). Barva šatů odpovídá, střih také... snad jen trošku krátká. Podle mě až na nepovedený knírek přesný obrázek

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:41 10. Dec 2009
by Sveneld
Bageshur

omluvte zhorsenou kvalitu obrazku :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 05:31 11. Dec 2009
by Radim
Nevím jak vypadá ten můj ťulda to sem zatím moc nehledal,ale tady máte pravou podobu Carcarotha (neboli Angbádského vlka pro ty co nevědí) při setkání s Luthien

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:54 11. Dec 2009
by pilnik
To: modrovousice
Hehe pekny obrazek Berta s Ear...jen ty dlouhe vlasy ty k tomu kniru nesedi , kdyz sem to videl tak sem malem upadl ze zidle :D
Si tak rikam kdyby si bert oholil ten knir byl by to celkem peknej kluk :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:03 11. Dec 2009
by -RoF-
Ehmm noo otak trošku mi to připomělo Nizz...jen to co má na těle , to stříbrné, si představte jako tmavé tetování :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:07 11. Dec 2009
by -RoF-
Jáá ehmm Vorenuse potkal jen párkrát s Alici a to je už hodně dávno a neviděl sem ho bez helmy nebo kapuce ;) Ale tohle mi ho připomělo, no ještě mu dát tu kosu

Ale ten kůň je pěkný :wink: