Page 2 of 2
Re: Lokace pro hostinec
Posted: 18:41 13. Dec 2009
by Tretas
Taky bych byl pro aby to bylo u toho krynu. Tam je to frekventované a dobré místo, v okolí žádný hostinec se spaním není (v Tartenu spát nejde).
A o té poušti... no v tuto dobu to nemá žádný smysl, ale do budoucna?

Re: Lokace pro hostinec
Posted: 19:25 13. Dec 2009
by artaxas
Do pouště bych uvítal spíš tu oázu a v ní čajovnu, ale hostinec od Tariel bych uvítal u Krynu.
Re: Lokace pro hostinec
Posted: 19:50 13. Dec 2009
by DenGrasse
Osobně jsem navrhoval něco u pobřeží směrem k majáku. Dal by se použít vrak některé z těch lodí, co jsou u majáku a udělat to na lodi zakotvené kousek od pobřeží,a by se tam dalo doplout třeba i z karathy loďkou. ale to už záleží ja tvůrčích možnostech...
Re: Lokace pro hostinec
Posted: 20:05 13. Dec 2009
by Sobik
Zakotvená loď předělaná do podoby hospody. To by bylo pěkný.

Re: Lokace pro hostinec
Posted: 21:03 13. Dec 2009
by -RoF-
A co udělat hospodu někde v podtemnu, aby mohli i povchrnani dělat nájezdy na chudinky drowy a spol?

Re: Lokace pro hostinec
Posted: 21:08 13. Dec 2009
by monstera
Necrooo wrote:Jako pokad bys to chtel mit hodne frekventovany, tak muj nazor je na rozcesti, kde se cesta deli do Karathy, Ivory a nekam na vychod.
Tam by to bylo dost frekventovany, jen tedy, v noci tam sou vlci no. Je to cca 3lokace od hostince v Ivory a 4lokace od hostince v Karathe, tak asi tak.
..to je umístění kvůli frekventovanosti.
..kvůli využití co se týká vyspání a tak (přínosné pro hráče ne ani tolik Rp formou, ale spíše aby měli kde sloužit hlavu, mohli zas lootit, pro material - tak to vidim hlavne ja) je přínosné místo někde v těch krynských jak již bylo zmíněno. Otázkou zůstane jak moc to tam bude frekventovany kvůli Rp hře.
Tato lokace by mi velice vyhovovala, kdyby ta hospoda byla pojata spíš jako stánek s občerstvením u táboráku s větším počtem laviček, jako bylo za dávných časů v Ivory, než ten krkoun Krkovička zbohatnul.