Page 2 of 2
Posted: 22:48 09. Jul 2007
by monstera
jaara wrote:Polymorfoval jsi se behem te doby?
Taky mě něco zmizelo - především hodně nakopané rudy....
Posted: 22:54 09. Jul 2007
by Sylmael
Je predsa logicke a stalo sa to uz neraz, ze kazdemu kto v tom case hral ked padol server po restarte serveru nabehla stara zaloha postavy (ci co to vlastne je). Cize Xp, a veci ziskane su v cudu a objavuju sa nejake tie odchylky v pozicii postav vo svete. Niekto stoji na mieste pred padom servera, niekto iny o 5 lokacii dalej. Ale vysledny efekt je rovnaky pre vsetkych. Este sa mi vidi ze ten co dajme tomu 5 minut pred padom postavu ulozil cez runu a odlogol neprisiel o nic. (ale to teraz na 100% nepotvrdim, vychadzam z minulych podobnych udalosti)
Btw k tomu vypisu postav na forume. Ak ti padne hra pozri si web stranku thalie. A ked medzi postavami co prave hraju vidis aj svoju ale si odpojeny fyzicky po pade od servera , znaci to ze server sa zacyklil/padol/pretazil/zhorel/spustil autodestrukciu.A v tom momente je akykolvek pokus o lognutie do hry zbytocny.
Posted: 23:55 09. Jul 2007
by 566344
Sylmael wrote:...ked medzi postavami co prave hraju vidis aj svoju ale si odpojeny fyzicky po pade od servera , znaci to ze server sa zacyklil/padol/pretazil/zhorel/spustil autodestrukciu.A v tom momente je akykolvek pokus o lognutie do hry zbytocny.
Diky za navod.
Posted: 21:44 10. Jul 2007
by Daanri
No tak to padlo zas. Ak ste niekto o nieco prisli a chcete to vratit, tak to prosim napiste bud tu alebo priamo niektoremu z DM. Mozte aj mne na ICQ alebo do PM. Ked budem v hre tak vam to vratim.