Page 2 of 19

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 14:34 02. Feb 2010
by kucik
Nanášení na zbraně atp. se bude řešit.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 20:18 11. Feb 2010
by kaz
cau, chtel bych se zeptat, jestli se nejak upravovaly ceny u hotovych lektvaru, dneska jsem prodal 10lektvaru z 50% katalyzatorem (lektvar Bosi)(naklady 10x650 + 10lahvy) a dostal jsem 6480 zlatych.
Drive se dalo par stovek vydelat, ted to jde do minusu-je to umysl, nebo chyba?
Diky

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 00:28 12. Feb 2010
by kucik
Nevim o tom, ze by se v tom cokoliv upravovalo.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 12:09 12. Feb 2010
by zachy
Co vim tak se zdrazily katalyzatory, ale vykupni ceny zustaly bohuzel stejne :lol:

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 12:35 12. Feb 2010
by kucik
Opravoval jsem jenom jednu chybu, kdy šly v jednom obchodě kupovat katalyzátory pod cenou a následně prodávat vetešníkovi se slušnym výdělkem, na čemž si někdo vydělával.

Tzn. špatně nastavený obchodník. Samotné ceny katalyzátorů se neměnily.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 15:24 12. Feb 2010
by Dečka
Ceny katalyzátorů ve všech obchodech vzrostly průměrně o 40%, přičemž výkupní cena se nemělnila. Když si potom špatně hodíš na appraise, tak se muže stát, že i proděláš.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 17:37 12. Feb 2010
by kaz
Prodavam zasadne pres stolek, protoze mam v batohu spoustu veci, ktere nechci prodat.
Pri prodeji pres stolek se myslim nehazi na odhad ceny, i kdyby, zkousel jsem s obchodnikem mluvit a odhad ceny byl priznivy. Neni to trochu divne, aby funkcni lektvar byl prodavan pod cenou i s priznivym odhadem?

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 17:42 12. Feb 2010
by kucik
Tam se odhad, pokud vim, vůbec neuplatňuje. Nemá to tam smysl.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 17:46 12. Feb 2010
by DenGrasse
Nákup surovin i prodej lektvarů by měly být cenově konstantní.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 18:34 12. Feb 2010
by Dečka
Prošel jsem si ceny nákladů a výkupu v alchymii a vypadají takhle.

Náklady(Katalyzátor + flaška), Výkup, Výdělek

10% 42zl + 6zl, 42zl, -6
20% 108zl + 6zl, 108zl, -6
30% 204zl + 6zl, 204zl, -6
40% 400zl + 6zl, 394zl, -12
50% 650zl + 6zl, 648zl, -8
60% 888zl + 6zl, 888zl, -6
70% 1000zl + 6zl, 1260zl, 254
80% 1300zl + 6zl, 1980zl, 674
90% 1700zl + 6zl, 2460zl, 754

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 18:40 12. Feb 2010
by kaz
Dečka wrote:Prošel jsem si ceny nákladů a výkupu v alchymii a vypadají takhle.

Náklady(Katalyzátor + flaška), Výkup, Výdělek

10% 42zl + 6zl, 42zl, -6
20% 108zl + 6zl, 108zl, -6
30% 204zl + 6zl, 204zl, -6
40% 400zl + 6zl, 394zl, -12
50% 650zl + 6zl, 648zl, -8
60% 888zl + 6zl, 888zl, -6
70% 1000zl + 6zl, 1260zl, 254
80% 1300zl + 6zl, 1980zl, 674
90% 1700zl + 6zl, 2460zl, 754

aha, tak jestli je to takhle.... ja prodaval ted jen s 40% a 50% katalyzatorem... i kdyz je to trochu divne....

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 18:58 12. Feb 2010
by DenGrasse
Jestli je to takhle, tak je to divne. Měl by tam být tuším 20ti nebo 30% výdělek.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 21:17 12. Feb 2010
by Prometheus
Ak som spravne postrehol tak s cenami v alchimii sa nehybalo ale je fakt ze ceny katalizatorov a flasiek isli hore a docela o dost.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 21:31 12. Feb 2010
by DenGrasse
divny. kuciku, muzes na to mrknout?

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 14:39 13. Feb 2010
by zachy
kucik wrote:Opravoval jsem jenom jednu chybu, kdy šly v jednom obchodě kupovat katalyzátory pod cenou a následně prodávat vetešníkovi se slušnym výdělkem, na čemž si někdo vydělával.

Tzn. špatně nastavený obchodník. Samotné ceny katalyzátorů se neměnily.

Myslim že by bylo lepší vratit ceny katalyzatoru na puvodni a u vetešníka prostě zakazat prodavani katalyzatoru