Page 2 of 11

Re: Vánoce....

Posted: 01:02 24. Dec 2009
by Sobik
GL&HF zejtra. ;)

Re: Vánoce....

Posted: 07:17 24. Dec 2009
by Hacanus
Preju vsem na Thalii vesele Vanoce plne pohody a chlastu a taky at mate po Silvestru vsechny prsty na rukach :D

Re: Vánoce....

Posted: 08:30 24. Dec 2009
by Radim
Hacanus wrote:Preju vsem na Thalii vesele Vanoce plne pohody a chlastu a taky at mate po Silvestru vsechny prsty na rukach :D
Návrat ztraceného syna :mrgreen:

Tož též se přidávám a přeji hodně pohodičky a klidu.

Re: Vánoce....

Posted: 09:12 24. Dec 2009
by Addieau
Nu mě také nezbývá nic jiného, než pěkné Vánoce vám přát, hodně pohody a klidu ať je dál s kým hrát.

Re: Vánoce....

Posted: 10:14 24. Dec 2009
by LDamian
Přeji krásné vánoce a skvělý nový rok! :wink:

Re: Vánoce....

Posted: 11:56 24. Dec 2009
by ravangorn
Šťastné a veselé vánoce přejí Ravangorn a Zachy. :)

Re: Vánoce....

Posted: 13:24 24. Dec 2009
by zachy
Šťastné a veselé vánoce přejí Zachy a Ravangorn. :)

Re: Vánoce....

Posted: 13:49 24. Dec 2009
by Daanri
Nech zvony zvonia a srdcia plesajú,
nech sviece horia a čase štrngajú,
teraz keď ku šťastiu je iba krok,
prajem Vám krásne Vianoce a šťastný Nový rok.

Re: Vánoce....

Posted: 14:47 24. Dec 2009
by Esuliams
A my se připojujeme. :wink: Esu a Lens

Re: Vánoce....

Posted: 14:52 24. Dec 2009
by kucik
Táákže už všichni koukjte vypadnout od těch počítačů a užít si Vánoce, Oslavy Slunovratu, Chanuku, Svátky obžerství, nebo cokoliv jste se rozhodli slavit.
Přeju všem hodně pohody, spokojenosti, plných břuch a Rock'n'rollu :wink:

Re: Vánoce....

Posted: 15:50 24. Dec 2009
by Theogil I
Jako všichni před námi i my (Theogil a Awadar) vám přejeme krásné prožití svátků Vánočních a šťastný Nový rok.

Re: Vánoce....

Posted: 16:25 24. Dec 2009
by Sobik
A víte komu máte psát o dárky? ;)

Re: Vánoce....

Posted: 17:50 24. Dec 2009
by Dečka
Přeji všem hezké vánoce plné pohody, radosti a dárků.

Re: Vánoce....

Posted: 18:11 24. Dec 2009
by Krata
taky štastné a veselé od Krati

Re: Vánoce....

Posted: 11:37 25. Dec 2009
by Hacanus
Radim wrote:
Hacanus wrote:Preju vsem na Thalii vesele Vanoce plne pohody a chlastu a taky at mate po Silvestru vsechny prsty na rukach :D
Návrat ztraceného syna :mrgreen:

Toz to jo :D nebylo moc casu ale snad se v novem roce Asshen opet objevi :D