Page 2 of 2

Re: Craftový boom

Posted: 14:09 30. Dec 2009
by innfra
Jo tak ten vyjímečnej byl s nomisovo úpravou, další jsem zkoušel dneska... no tak nevim co s tim lukem je to 4K... 70 měď před, 500 starý mořidlo na lať a 3400 cena upravený tětivy... šloby to nějak vyměnit za původní cenu alespoň ?

Re: Craftový boom

Posted: 14:23 30. Dec 2009
by kucik
Jakoze ta cena se nastavuje, kdyz se to vyrabi. Takze jestli je to vyrobeny pred restartem, tak to bude za tu nizkou cenu.

Aspon teda hadam, ze to tak je.

Re: Craftový boom

Posted: 14:50 30. Dec 2009
by innfra
Je to tak. 225 zlatek

Re: Craftový boom

Posted: 09:23 04. Jan 2010
by nomis_b
Vec ktera se jednou vyrobila, tak se na ni napise cena, ktera na ni uz zustane neustale. Jakekoliv zmeny skriptu, jiz jeji cenu nezmeni, takze muzes zkusit sehant leda Dm, aby ti to na spravnou cenu dorovnal.

Mrknu, zda neni chyba rpimo ve skriptu u luku (tesarine). Bylo to tam trosku divne, takze sem to tam dost upravoval, abych to zprehlednil. Mohla se tam vlodit chybka. U jinych remesel to bylo lepsi, nebo v proadku?? tedy ze to bylo zhruba tesne nad naklady ten zisk (ale ne prodelecny) ?

Ad Ghorin: jo, vim o co se jedna. Kdyz kovadlinu zavres a otevres, tak se to tam objevi, ale pri menu "zpet" to chybi. Ale vyroba by mela bezet (kdyz pouzijes fintu zavrit, otevrit).

Re: Craftový boom

Posted: 11:30 04. Jan 2010
by Luelle
ořechový luk s mědí prodán bez ztráty =)