Page 2 of 2
Re: VELKÝ ZIMNÍ SRAZ THALIE 2010
Posted: 18:24 31. Dec 2009
by Krata
koukejte si všichni udělat čas!
Re: VELKÝ ZIMNÍ SRAZ THALIE 2010
Posted: 18:25 31. Dec 2009
by Rejty
Jinak budeme strhávat levely!
Re: VELKÝ ZIMNÍ SRAZ THALIE 2010
Posted: 13:21 02. Jan 2010
by Kiri
mi nemate co ztrhnout

Re: VELKÝ ZIMNÍ SRAZ THALIE 2010
Posted: 23:04 02. Jan 2010
by Radim
Jako první termín v poho,ale sem zrovna u mamušky v Rakovníku což není tak daleko,ale ty finance

Re: VELKÝ ZIMNÍ SRAZ THALIE 2010
Posted: 09:39 04. Jan 2010
by nomis_b
finance uz konecne jsou, ale bohuzel od pulky ledna jsem na mesicni stazi v Srbsku...
Re: VELKÝ ZIMNÍ SRAZ THALIE 2010
Posted: 13:23 06. Jan 2010
by tao kan
s Durduin možná dorazíme, jde jen o to kde by se dalo přespat. Pokud nám někdo nabídne přístřeší budem rádi

.