Page 2 of 2

Re: VELKÝ ZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 18:24 31. Dec 2009
by Krata
:mrgreen: :mrgreen:

koukejte si všichni udělat čas!

Re: VELKÝ ZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 18:25 31. Dec 2009
by Rejty
Jinak budeme strhávat levely!

Re: VELKÝ ZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 13:21 02. Jan 2010
by Kiri
mi nemate co ztrhnout :D

Re: VELKÝ ZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 23:04 02. Jan 2010
by Radim
Jako první termín v poho,ale sem zrovna u mamušky v Rakovníku což není tak daleko,ale ty finance :(

Re: VELKÝ ZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 09:39 04. Jan 2010
by nomis_b
finance uz konecne jsou, ale bohuzel od pulky ledna jsem na mesicni stazi v Srbsku...

Re: VELKÝ ZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 13:23 06. Jan 2010
by tao kan
s Durduin možná dorazíme, jde jen o to kde by se dalo přespat. Pokud nám někdo nabídne přístřeší budem rádi :).