Page 2 of 4

Re: Bez duvodu utok ?

Posted: 20:30 29. Dec 2009
by sendys
šedivče už jsem ti to vysvetloval nic jsem tam nezabil :) a na vic poklad v invisunejde sebrat odhali te to a nechapu proc by hranicar ci druid ktery je spjat s prirodou nemohl prijit ke gorile hmm ?navic podle RP ma Arny jakozto lovec a hranicar zakazku kterou musi splnit pokud si chce vydelat to te nenapadlo ? samozrejme ze ne ty vzdy mas penez dost a Aira taktez jak je mi znamo

Re: Bez duvodu utok ?

Posted: 20:37 29. Dec 2009
by Pajule
jo jasně zakázku , ale víš když chce někdo tu trofej hodně a naštve se , tak je mu to úůůůplně jendo a jak ty můžeš vědět , že Aria nebo Raina mají zlatek dost hm?každej je potřebuje ;) a Anormo taky neni tak chudej určitě :)

btw: myslim,že všichni tady tvoje RP známe ;)

Re: Bez duvodu utok ?

Posted: 20:44 29. Dec 2009
by kucik
No tak bysme se mohli prestat hadat na obvykle tema, ci hra je horsi, co?

Re: Bez duvodu utok ?

Posted: 20:55 29. Dec 2009
by sendys
Pajule wrote:jo jasně zakázku , ale víš když chce někdo tu trofej hodně a naštve se , tak je mu to úůůůplně jendo a jak ty můžeš vědět , že Aria nebo Raina mají zlatek dost hm?každej je potřebuje ;) a Anormo taky neni tak chudej určitě :)

btw: myslim,že všichni tady tvoje RP známe ;)
učet arnorma ted vyplnuje tak 50 tisic :) ma polovicni vybavu jak Aira a sedik :) no mylsim ze tohle si trochu netrefila oh prominvlastne ted pridam jeste dalsich 50 takze sto tisic dobry zastak spatny to neni ale nemam na luk ani na zbrane :) kuciku :) ja se nehadam o tomkdo ma lepsihru tentokrat ne :) jen me obcas stve kdyz nekdo vytahne ze chce neco ceneho kdyz ma penez a veci dost :) + ma vetsinu z toho tak za polovicni ceny ? mozna i zdarma?:)

Re: Bez duvodu utok ?

Posted: 21:03 29. Dec 2009
by Pajule
jo jenže , tak asi chodí a taky je to dost strojí práce a času a pomáhají si mezi sebou ;) a když frt čeka na jednu trofej :roll:

edit kucíkovi : ne o tohle v tom nešlo ;)

Re: Bez duvodu utok ?

Posted: 21:13 29. Dec 2009
by artaxas
kucik wrote:No tak bysme se mohli prestat hadat na obvykle tema, ci hra je horsi, co?
a co chceš ve flamu dělat? :twisted: , tak když už to tu někdo na muj návrh přemístil, tak ať to tu aspoň hoří !!!

Re: Bez duvodu utok ?

Posted: 21:22 29. Dec 2009
by sendys
ha malej pyroman :-D

Re: Bez duvodu utok ?

Posted: 21:36 29. Dec 2009
by sendys
Pajky jenze ty asi nechapes ze me to stoji dvojnasob casu hlavne to vydelavani

Re: Bez duvodu utok ?

Posted: 22:57 29. Dec 2009
by Pajule
noo podle toho co jsem zatim jen slyšela ...ale to je jedno to sem plést nebudu je to vyřešený a artaxase sem asi přechválila :D páč tohle už je vyřešený :)

Re: Bez duvodu utok ?

Posted: 23:07 29. Dec 2009
by sendys
Takze abych to shrnul a poopravil: Lognul jsme se v dungu jelikoz me to vratilo primo na zacatek lognu pribehnu k opici ochocimsi ji jsem uprostred jeskyne najendou zaznamenam odpor a vtu chvili sem dostal ranu .nadale: zminujete RP v Pravidlech zminujete RP v ralijich zminujete RP at tak hrajeme tedy : jak Aira mohla vedet ze nezdrham pred gorilou ? atd atd je toho hodne dale k urazce na pajky: neber to jako urazku ale byla to spise pochvala pro tebe DM si na nic ale Kronikarka si skvela neboli pises dobre pribehy vic k tomu nebudu dodavat

Re: Bez duvodu utok ?

Posted: 23:08 29. Dec 2009
by artaxas
Pajule wrote:noo podle toho co jsem zatim jen slyšela ...ale to je jedno to sem plést nebudu je to vyřešený a artaxase sem asi přechválila :D páč tohle už je vyřešený :)
mě nikdo nikdy nepřechválil !!! ...jo a nechce to tu spamovat i někdo jiný než Sendys, já a Pajky ?? :twisted:

Re: Bez duvodu utok ?

Posted: 23:13 29. Dec 2009
by Pajule
jo dbře , když myslíš až zas budeš chtít pomoc ,napiš si jinému DMku :) když jsem na nic ;)

Re: Bez duvodu utok ?

Posted: 23:15 29. Dec 2009
by sendys
Popvy cos me vytahla :) kdyzjsme ti psal na ICQ ta ksi nereeagovala kdyz jsem ti psal ve hre zda bys mi nemohla dat upravene veci taky nic:)Qesty udelas jen obcas a tok tomu jen vetsinu pro Armadu :)

Re: Bez duvodu utok ?

Posted: 23:19 29. Dec 2009
by Pajule
hoho moje icq nemáš ;) za druhé to o těch věcech to bylo obcházení systému milej zlatej a je to i na DM foru zeptej se jakýhokoliv DMka za druhé jakuž jsem řekla na žádnym Q si nebyl a Q jesm pro armádu udělala jen jedn cvičení , pak se "rozpadla" takže nejprv se zamysli co píšeš za blbosti a pak teprv piš

Re: Bez duvodu utok ?

Posted: 23:23 29. Dec 2009
by sendys
no k tomu hle se nebudu vyjadrovat vse jsme ti rekl ve hre :)