Page 2 of 4
Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 20:30 29. Dec 2009
by sendys
šedivče už jsem ti to vysvetloval nic jsem tam nezabil

a na vic poklad v invisunejde sebrat odhali te to a nechapu proc by hranicar ci druid ktery je spjat s prirodou nemohl prijit ke gorile hmm ?navic podle RP ma Arny jakozto lovec a hranicar zakazku kterou musi splnit pokud si chce vydelat to te nenapadlo ? samozrejme ze ne ty vzdy mas penez dost a Aira taktez jak je mi znamo
Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 20:37 29. Dec 2009
by Pajule
jo jasně zakázku , ale víš když chce někdo tu trofej hodně a naštve se , tak je mu to úůůůplně jendo a jak ty můžeš vědět , že Aria nebo Raina mají zlatek dost hm?každej je potřebuje

a Anormo taky neni tak chudej určitě
btw: myslim,že všichni tady tvoje RP známe

Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 20:44 29. Dec 2009
by kucik
No tak bysme se mohli prestat hadat na obvykle tema, ci hra je horsi, co?
Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 20:55 29. Dec 2009
by sendys
Pajule wrote:jo jasně zakázku , ale víš když chce někdo tu trofej hodně a naštve se , tak je mu to úůůůplně jendo a jak ty můžeš vědět , že Aria nebo Raina mají zlatek dost hm?každej je potřebuje

a Anormo taky neni tak chudej určitě
btw: myslim,že všichni tady tvoje RP známe

učet arnorma ted vyplnuje tak 50 tisic

ma polovicni vybavu jak Aira a sedik

no mylsim ze tohle si trochu netrefila oh prominvlastne ted pridam jeste dalsich 50 takze sto tisic dobry zastak spatny to neni ale nemam na luk ani na zbrane

kuciku

ja se nehadam o tomkdo ma lepsihru tentokrat ne

jen me obcas stve kdyz nekdo vytahne ze chce neco ceneho kdyz ma penez a veci dost

+ ma vetsinu z toho tak za polovicni ceny ? mozna i zdarma?:)
Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 21:03 29. Dec 2009
by Pajule
jo jenže , tak asi chodí a taky je to dost strojí práce a času a pomáhají si mezi sebou

a když frt čeka na jednu trofej
edit kucíkovi : ne o tohle v tom nešlo

Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 21:13 29. Dec 2009
by artaxas
kucik wrote:No tak bysme se mohli prestat hadat na obvykle tema, ci hra je horsi, co?
a co chceš ve flamu dělat?

, tak když už to tu někdo na muj návrh přemístil, tak ať to tu aspoň hoří !!!
Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 21:22 29. Dec 2009
by sendys
ha malej pyroman

Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 21:36 29. Dec 2009
by sendys
Pajky jenze ty asi nechapes ze me to stoji dvojnasob casu hlavne to vydelavani
Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 22:57 29. Dec 2009
by Pajule
noo podle toho co jsem zatim jen slyšela ...ale to je jedno to sem plést nebudu je to vyřešený a artaxase sem asi přechválila

páč tohle už je vyřešený

Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 23:07 29. Dec 2009
by sendys
Takze abych to shrnul a poopravil: Lognul jsme se v dungu jelikoz me to vratilo primo na zacatek lognu pribehnu k opici ochocimsi ji jsem uprostred jeskyne najendou zaznamenam odpor a vtu chvili sem dostal ranu .nadale: zminujete RP v Pravidlech zminujete RP v ralijich zminujete RP at tak hrajeme tedy : jak Aira mohla vedet ze nezdrham pred gorilou ? atd atd je toho hodne dale k urazce na pajky: neber to jako urazku ale byla to spise pochvala pro tebe DM si na nic ale Kronikarka si skvela neboli pises dobre pribehy vic k tomu nebudu dodavat
Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 23:08 29. Dec 2009
by artaxas
Pajule wrote:noo podle toho co jsem zatim jen slyšela ...ale to je jedno to sem plést nebudu je to vyřešený a artaxase sem asi přechválila

páč tohle už je vyřešený

mě nikdo nikdy nepřechválil !!! ...jo a nechce to tu spamovat i někdo jiný než Sendys, já a Pajky ??

Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 23:13 29. Dec 2009
by Pajule
jo dbře , když myslíš až zas budeš chtít pomoc ,napiš si jinému DMku

když jsem na nic

Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 23:15 29. Dec 2009
by sendys
Popvy cos me vytahla

kdyzjsme ti psal na ICQ ta ksi nereeagovala kdyz jsem ti psal ve hre zda bys mi nemohla dat upravene veci taky nic:)Qesty udelas jen obcas a tok tomu jen vetsinu pro Armadu

Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 23:19 29. Dec 2009
by Pajule
hoho moje icq nemáš

za druhé to o těch věcech to bylo obcházení systému milej zlatej a je to i na DM foru zeptej se jakýhokoliv DMka za druhé jakuž jsem řekla na žádnym Q si nebyl a Q jesm pro armádu udělala jen jedn cvičení , pak se "rozpadla" takže nejprv se zamysli co píšeš za blbosti a pak teprv piš
Re: Bez duvodu utok ?
Posted: 23:23 29. Dec 2009
by sendys
no k tomu hle se nebudu vyjadrovat vse jsme ti rekl ve hre
