Page 2 of 2
Re: Opotřebení výzbroje
Posted: 16:09 06. Feb 2010
by kucik
Nevim, ale toho si stejne nemas moc sanci vsimnout (treba v boji). V popisu zbrane uvidis, ze ma nejakou penaltu
Re: Opotřebení výzbroje
Posted: 16:14 06. Feb 2010
by Daanri
Myslim, ze hlasku to nevyhadzuje, treba pravidelne kontrolovat vyzbroj.

Re: Opotřebení výzbroje
Posted: 16:48 06. Feb 2010
by Luelle
luky a pláště se opotřebovávají?
mě se zlomil krumpáč..u toho mě nenapadlo se dívat,jestli mu něco není

Re: Opotřebení výzbroje
Posted: 17:36 06. Feb 2010
by kucik
Krumpace se lamou samy... ty se ani neopravujou.