Page 2 of 4

Posted: 09:30 24. Jul 2007
by Hassan
Zyga wrote:popřípadě kde se dá najít číslo uctu
Zkus se jeste kouknout jednou nahoru na druhy prispevek a ve spodni casti jak rejty pise kolik bude stat grilovani.....Tam to 100% najdes staci se jen divat... :)

Posted: 09:55 25. Jul 2007
by Rejty
Vemte si taky toaletni papir (kdo se nechte utirat koprivama) a pracovni rukavice na serm. To je snad uz vse. Tak ja uz tam jedu. Nazdar v patek :twisted:

Posted: 12:23 26. Jul 2007
by igor
Máte nějaký speciální přání ohledně hudby? Napište - stahnu ;-)

Posted: 12:35 26. Jul 2007
by Zyga
Co třeba nějakej metal? :twisted:

Posted: 13:11 26. Jul 2007
by 566344
igor wrote:Máte nějaký speciální přání ohledně hudby? Napište - stahnu ;-)
Smarja... Ja doufal v posezeni u taboraku. A ne v novy cek-tek. :(

Posted: 13:41 26. Jul 2007
by igor
566344 wrote:...
To jo, to je ke Krkovičkovi až se bude grilovat, tam to snad nevadí ne? :)

Posted: 17:35 26. Jul 2007
by bouk
Tak bohužel díky "bezchybnému" pojištění u VZP musím odvézt přítelkyni z Rakouska, na vyšetření anginy se pojstka zřejmě nevztahuje. Zaplacená grilovačka nech´t propadne hrdlem všem zůčastněným nevegetariánům.

Zdar ...snad to není poslední sraz

PS : Liuku musime pokecat po ICQ

Posted: 21:58 26. Jul 2007
by 566344
Nejake nouzove telefenicke spojeni na nekoho z okoli? ;)

Posted: 22:30 26. Jul 2007
by 566344
Jinak vrele doporucuji ucastnikum vzit si plechovy hrnecek. Po ranu skvely na horky caj ci polevku (instantni). Po zkusenostech ze srazu pred rokem bych se moc nespolehal na to, ze mistni "kuchari" dovedou vodu k varu v nadobe k tomu urcene - spise se jim zdari vlit vodu do ohniste pri pokusu susit si mokre spodky a svrsky. :P

Posted: 00:01 27. Jul 2007
by jaara
566344 wrote:Jinak vrele doporucuji ucastnikum vzit si plechovy hrnecek. Po ranu skvely na horky caj ci polevku (instantni). Po zkusenostech ze srazu pred rokem bych se moc nespolehal na to, ze mistni "kuchari" dovedou vodu k varu v nadobe k tomu urcene - spise se jim zdari vlit vodu do ohniste pri pokusu susit si mokre spodky a svrsky. :P
Lol, kdes to byl? :lol:

Posted: 00:47 27. Jul 2007
by 566344
jaara wrote:
566344 wrote:Jinak vrele doporucuji ucastnikum vzit si plechovy hrnecek. Po ranu skvely na horky caj ci polevku (instantni). Po zkusenostech ze srazu pred rokem bych se moc nespolehal na to, ze mistni "kuchari" dovedou vodu k varu v nadobe k tomu urcene - spise se jim zdari vlit vodu do ohniste pri pokusu susit si mokre spodky a svrsky. :P
Lol, kdes to byl? :lol:
Sraz Equlibrie-Mintaka-Demona-buh_vi_co_jeste. Minuly rok v jiznich cechach. Report je nekde na strankach MIntaky a snad i Avivaze (pokud ho Labir nesmazl)

Posted: 11:47 27. Jul 2007
by igor
Přidávám radši i turistickou mapu, sraz je u Hlaváčkovo mlýna... resp. na louce u něj, to poznáte. http://tinyurl.com/3bwrsy

Jo a ten telefon třeba na mě: 608 822 564

Posted: 20:20 29. Jul 2007
by 566344
Dorazil jsem v pohode, vzpamatovavam se ze zazitku. DIky za odvoz.

Posted: 20:30 29. Jul 2007
by Rejty
Ja dekuji vsem zucastnenym za pohodovej vikend 8) Jinak tam nekdo nechal zaviraci nuz s drevenou rukojeti, mam ho u sebe, kdyby nekomu chybel...

Posted: 21:31 29. Jul 2007
by jaara
Rejty wrote:Ja dekuji vsem zucastnenym za pohodovej vikend 8) Jinak tam nekdo nechal zaviraci nuz s drevenou rukojeti, mam ho u sebe, kdyby nekomu chybel...
Ehm :lol: