Posted: 09:30 24. Jul 2007
Zkus se jeste kouknout jednou nahoru na druhy prispevek a ve spodni casti jak rejty pise kolik bude stat grilovani.....Tam to 100% najdes staci se jen divat...Zyga wrote:popřípadě kde se dá najít číslo uctu
Zkus se jeste kouknout jednou nahoru na druhy prispevek a ve spodni casti jak rejty pise kolik bude stat grilovani.....Tam to 100% najdes staci se jen divat...Zyga wrote:popřípadě kde se dá najít číslo uctu
Smarja... Ja doufal v posezeni u taboraku. A ne v novy cek-tek.igor wrote:Máte nějaký speciální přání ohledně hudby? Napište - stahnu
To jo, to je ke Krkovičkovi až se bude grilovat, tam to snad nevadí ne?566344 wrote:...
Lol, kdes to byl?566344 wrote:Jinak vrele doporucuji ucastnikum vzit si plechovy hrnecek. Po ranu skvely na horky caj ci polevku (instantni). Po zkusenostech ze srazu pred rokem bych se moc nespolehal na to, ze mistni "kuchari" dovedou vodu k varu v nadobe k tomu urcene - spise se jim zdari vlit vodu do ohniste pri pokusu susit si mokre spodky a svrsky.
Sraz Equlibrie-Mintaka-Demona-buh_vi_co_jeste. Minuly rok v jiznich cechach. Report je nekde na strankach MIntaky a snad i Avivaze (pokud ho Labir nesmazl)jaara wrote:Lol, kdes to byl?566344 wrote:Jinak vrele doporucuji ucastnikum vzit si plechovy hrnecek. Po ranu skvely na horky caj ci polevku (instantni). Po zkusenostech ze srazu pred rokem bych se moc nespolehal na to, ze mistni "kuchari" dovedou vodu k varu v nadobe k tomu urcene - spise se jim zdari vlit vodu do ohniste pri pokusu susit si mokre spodky a svrsky.
EhmRejty wrote:Ja dekuji vsem zucastnenym za pohodovej vikendJinak tam nekdo nechal zaviraci nuz s drevenou rukojeti, mam ho u sebe, kdyby nekomu chybel...