Page 2 of 2
Re: Prosba, rada bo tak neco
Posted: 16:27 08. Jan 2010
by Necrooo
kucik wrote:Alwarielští se dle reálíí pyšní dost velkou záští vůči čemukoliv, co má co do činění s démony. Z toho pohledu je pro tieflinga i Karatha mnohem nadějnější, co se vyhlídek na přežití týče.
A pro upíra? Vyhlídky?

Re: Prosba, rada bo tak neco
Posted: 16:30 08. Jan 2010
by innfra
Necrooo wrote:
A pro upíra? Vyhlídky?

Upíra neřeš, žadnej tu neni, protože jim chtěj bejt všichni a připadá jim to super cool, takže tu žádnej nehraje.

Re: Prosba, rada bo tak neco
Posted: 20:25 08. Jan 2010
by Prometheus
Upír?
Už čoskoro

Re: Prosba, rada bo tak neco
Posted: 17:30 12. Jan 2010
by Necrooo
Ten ucitel mnichu, je to pristupne i pro 1lvl? Ten mimo Karathu myslim.
napada me jedno misto jeste, jen nevim jak se tam dostat, zatim

Re: Prosba, rada bo tak neco
Posted: 07:41 13. Jan 2010
by sandoftime
Jestli k tomu mohu něco říci já tak monk, konkrétně v dnd(a hlavně v nwn) je povolání zaměřené na self disciplínu
jedná se výhradně o lawful charaktery a nezávisle na dobru/zlu či neutralitě, stále jim ono lawful, tedy zákonný zůstává
i zákonně zlý mnich má nějaký kodex kterým se řídí a tím může být například úcta k učiteli, přestože jeho učitel je ying a on sám je yang
mnich dosahuje svých schopností skrze disciplínu, porozumění sama sobě a také skrze moudrost a touze po poznání a pochopení světa kolem něj
a navíc, není náhodou cíl skutečně zkušených mnichů touha předat své znalosti těm mladším? otevírá se tu ta krásná možnost změny přesvědčení skrze herní činnost a osobně si myslím, že například elfská mniška - mistryně využije své učení k tomu, aby přivedla zlého mnicha, třeba i tieflinga, na tu správnou cestu právě skrze poznání
ale je to jen můj názor
