Page 2 of 6
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 20:19 08. Jan 2010
by Krata
z venčí je ve skutečnosti ta ubytovna ošklivější ale je to tam fajn
zamluvit se dá jednoduše přes telefon, teda aspon já to tak dělal a fungovalo to
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 01:23 09. Jan 2010
by Rejty
Ještě jsem našel tohle, ale vůbec nevím, jak to tam vypadá...
http://www.ubytovna-plzen.info/
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 02:22 09. Jan 2010
by Modrovousice
Tak pokud by lidi spali v té ubytovně co poslal Nomis, byla by asi nejlepší hospůdka pro kance z hlediska vzdálenosti... je totiž nejblíže. Ale chtěla bych podotknout, že hospada je strašně důležitá, protože to bude místo kam všichni budou mířit z nádraží (asi se nesejdem v jeden čas ale budeme postupně docházet). Takže by bylo fajn kdyby jsme se na to nějak dohodli. Ráda bych si to nějak šikovně naplánovala.
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 23:05 10. Jan 2010
by Modrovousice
Zjistila jsem nemilou věc, a to že 30. asi budeme slavit maminčiny narozeniny. Pořád je ale jistá šance že dorazím, a kdyby se to povedlo, tak si na tu ubytovnu brnknu kdyžtak sama... Omlouvám se tedy a zatím označuji, že nedorazím.

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 17:59 11. Jan 2010
by Rejty
14 dní před srazem je přihlášeno 5 lidí a z toho 4 z Plzně. Fakt bída!
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 18:06 11. Jan 2010
by kucik
Jo a abych nezapomněl, tak během srazu z propagačních důvodů nepojede server, tak se koukejte ukázat

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 19:03 11. Jan 2010
by Luelle
kucik wrote:Jo a abych nezapomněl, tak během srazu z propagačních důvodů nepojede server, tak se koukejte ukázat

ty chceš abych se z toho učení zcvokla! ok máš mě na svědomí!
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 20:35 11. Jan 2010
by Hassan
My taky pokud dorazime tak to dam vedet na posledni chvili pac vubec nevim jak to bude a do toho tohle pocasi...
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 20:47 11. Jan 2010
by Pajule
v plzni je malo sněhu..jen plzenákům se zdá,že ho je nějak přehnaně

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 00:07 12. Jan 2010
by innfra
čau, ještě 100% to nevím, málem jsem měl v pátek pohřeb, takže nevim jestli se do tý doby něco nezvrtne a nebudu potřeba doma, chci se domluvit s ravem a počítám, že nějak dorazím.
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 00:30 12. Jan 2010
by Krata
neměl by někdo cestu kolem Kolína tam i zpátky?

.. Jonny nepojede páč už má naplánované hory a já doufám že snad dorazim..
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 08:29 13. Jan 2010
by nomis_b
JEDUU !
Nejak se mi to Srbsko odlozilo....
Tak jeslit nekdo budete chtit spat v ubytovne, dejte mi vedet, abychom se tma dostali nejak hromadne.
jo a jde nekdo od Brna ? nevim, zda jede Theogil s Awadarem. Kdby ne, tak muzem vzit moje auto a nejak se domluvit..
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 11:42 13. Jan 2010
by Krata
taky se nakonec ukážu

Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 14:55 15. Jan 2010
by nomis_b
Dopiste na Ubytovnu : Nomis, Theogil, Awadar
Ale s tim, ze prej tam zavolaj sami (o 3 mista se mnou)
Re: Velký zimní sraz Thalie - 30. 1. 2010
Posted: 22:47 15. Jan 2010
by Krata
o 3 + Krata, ty jsi na mě už zapoměl nomisy, ty hodiny ve hře pro tebe nic neznamenají? To buzení o hodinu dříve na minulém srazu ti nepřišlo příjemné? Sem zklamaný
EDIT: Co zbytek?! Máme 40 hráčů ve špičce a přijede 8 lidí? Počkejte až někdy budu dělat Q .. jesli se dočkáte
