Page 2 of 2
Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY
Posted: 12:27 09. Dec 2012
by Amber
Náhodou... líbí se mi možnost ztotožnění s pronajatou mulou:
vzít sebou.

Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY
Posted: 12:30 09. Dec 2012
by Aulus
Amber wrote:Náhodou... líbí se mi možnost ztotožnění s pronajatou mulou:
vzít sebou.

A nebo to, že vůl je pojmenovaný mula.

Ach ta podoba...

Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY
Posted: 15:26 06. Jan 2013
by Caehan
Je to spíš překlep, než chyba, ale u alchymisty zapadní brány je možnost říct: "Cchi ti neco prodat" ...moje postava není mnich a své cchi by tak mít možnost prodávat neměla.
Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY
Posted: 15:29 08. Jan 2013
by Douragon
No tohle taky trošku nedává smysl.

Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY
Posted: 15:47 08. Jan 2013
by Caehan
Douragon wrote:No tohle taky trošku nedává smysl.

Smysl to dává skvělý, jsou to cirkusáci a ty jejich atrakce jsou zkrátka tak trochu podvod, tak je jasné, že jejich odporné zrůdy jsou jen převlečení psi.
Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY
Posted: 16:05 08. Jan 2013
by Douragon
Tak teď už tomu rozumim

Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY
Posted: 15:51 09. Apr 2013
by Barbar321
Pl
ýseň jsem již tak nějak překousl. Už se k ní tak často nedostanu. Ale bylo by možné změnit lektvar hb
ytosti? Přecejen po světě běhá trochu častěji

Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY
Posted: 20:04 09. Apr 2013
by Braenn
Barbar321 wrote:...Ale bylo by možné změnit lektvar hb
ytosti? Přecejen po světě běhá trochu častěji

Plus prsten u zlatníka, honosící se stejným jménem.
Re: PRAVOPISNÉ CHYBIČKY
Posted: 19:29 26. Apr 2013
by Caehan
Součaná dovednost kopani je : x.y%
Chvilkus kopal(a) ale napodarilo se ti vykopak zadnou pouzitelnou hlinku.