Page 2 of 2

Re: Loot

Posted: 17:09 06. Feb 2010
by zachy
Mozkomoři: Loot je, zamčený truhly pasti všechno ale ne boss
To samy skřetí boss v jeskyni ve skřetím udoli

Re: Loot

Posted: 17:15 06. Feb 2010
by Garett
zachy wrote:Mozkomoři: Loot je, zamčený truhly pasti všechno ale ne boss
To samy skřetí boss v jeskyni ve skřetím udoli
Loot se spawne po kazdym restartu, ale boss az po urcitym casovym intervalu...

Re: Loot

Posted: 17:35 06. Feb 2010
by zachy
No tak to by nebylo odvěci to sjednotit. btw jaky jsou cca intervaly spawnovani bossu?

Re: Loot

Posted: 18:15 13. Feb 2010
by zachy
Krynske hory - opuštěné doly- královsvtí ohně
Když tu není boss tak se nedá dostat do pokladnice (boss měl klíč)

Re: Loot

Posted: 18:21 13. Feb 2010
by Necrooo
zachy wrote:Krynske hory - opuštěné doly- královsvtí ohně
Když tu není boss tak se nedá dostat do pokladnice (boss měl klíč)
To chces rici ze chodis a lootujes si bossacky poklady tam, kde se nespawne boss, ale poklad po restu ano? :shock:

Re: Loot

Posted: 18:23 13. Feb 2010
by zachy
Necrooo wrote:
zachy wrote:Krynske hory - opuštěné doly- královsvtí ohně
Když tu není boss tak se nedá dostat do pokladnice (boss měl klíč)
To chces rici ze chodis a lootujes si bossacky poklady tam, kde se nespawne boss, ale poklad po restu ano? :shock:
Mno.. tak samozřejmě že nemám psychycky schopnosti a nepředvídám kdy tam boss je žejo... :roll:

Re: Loot

Posted: 18:25 13. Feb 2010
by Necrooo
zachy wrote:
Necrooo wrote:
zachy wrote:Krynske hory - opuštěné doly- královsvtí ohně
Když tu není boss tak se nedá dostat do pokladnice (boss měl klíč)
To chces rici ze chodis a lootujes si bossacky poklady tam, kde se nespawne boss, ale poklad po restu ano? :shock:
Mno.. tak samozřejmě že nemám psychycky schopnosti a nepředvídám kdy tam boss je žejo... :roll:
V tom případě mi řekni *zamysli se* jak to ze mas psychycke schopnosti a vis ze ttam je poklad a des ho vybrat, kdyz vidis ze boss neni spawlej? :?

Re: Loot

Posted: 18:31 13. Feb 2010
by zachy
Necrooo wrote:
V tom případě mi řekni *zamysli se* jak to ze mas psychycke schopnosti a vis ze ttam je poklad a des ho vybrat, kdyz vidis ze boss neni spawlej? :?
UH... člověk se zamyslí... Jde do dungeonu... všude jsou pasti jak maj bejt... všechno je zamkly (tím pádem respawnnly kromě bossa tedy, ktery se ted spawnuje nezávisle na restartu,, áááále bejt tam muže, páč před dungeonem není cedulka s nápisem "vybráno a boss zabitej " :D )

Tákže jdu až na konec dungu a hle? boss nikde no a jako napotvoru, jak jsem si to psychyckyma schopnostma zjistil (a to nemám zaměření na věštby :D ) zamčený dveře od pokladnice, truhly tam jsou a rovněž zamčený. :)

Re: Loot

Posted: 19:13 13. Feb 2010
by Necrooo
Jako takhle sem to myslel.
Ted si vem ze hodinu na to tam pujde nekdo kdo tam bude mit bosse, zabije ho a ejhle poklad tam nebude (protozes to pred tou hodinou vybral) - tedy pokad neni respawn boss pokladu s bossem.

I tak se mi zda ze proste vybrat si boss poklad bez namahy zabiti bosse je přiživování na tom, že se Wb nepodarilo to sladit dohromady.

No a pak mi nejde do hlavy, proc vlastne sem davas do chyb ze to je zamceny, ze klic vypada z bossu. Ano vypada z bossu a pokad z nej vypada tak proste musis si pockat na spawn boss npc a az pak se dostanes k boss pokladu.
Uf, mozna sem se do toho lehce zamotal, snad to je srozumitelne. 8)

Re: Loot

Posted: 19:20 13. Feb 2010
by kaz
Coz by na stranu druhou byla taky moznost jak to zaridit, aby hlavni poklad byl zamceny klicem, ktery ma u sebe boss, takze i kdyby tam poklad byl, ale nespavnul se boss tak by ho nikdo nevybral.
I kdyz treba u zvirat nebo u bestii ktere tam maji jen mrtvoly by to bylo asi tezko zrealizovatelne.

Re: Loot

Posted: 19:46 13. Feb 2010
by zachy
Necrooo wrote:Jako takhle sem to myslel.
Ted si vem ze hodinu na to tam pujde nekdo kdo tam bude mit bosse, zabije ho a ejhle poklad tam nebude (protozes to pred tou hodinou vybral) - tedy pokad neni respawn boss pokladu s bossem.

I tak se mi zda ze proste vybrat si boss poklad bez namahy zabiti bosse je přiživování na tom, že se Wb nepodarilo to sladit dohromady.

No a pak mi nejde do hlavy, proc vlastne sem davas do chyb ze to je zamceny, ze klic vypada z bossu. Ano vypada z bossu a pokad z nej vypada tak proste musis si pockat na spawn boss npc a az pak se dostanes k boss pokladu.
Uf, mozna sem se do toho lehce zamotal, snad to je srozumitelne. 8)

Noo jasny, tak ale holt když se probiješ celym dungem, a chvilku to trva a něco to stojí, tak aby z toho něco bylo mno...

Driv jak jsem si vsiml kdyz to bylo zavisly na restartu, tak se taky všechny potvory po čase obnovily, ale pasti, zamčený dveře a truhly se neobnovily a z pokladu se obnovila jen malá část, né ty hlavní truhly a "poklady" :)

Re: Loot

Posted: 21:30 14. Feb 2010
by Prometheus
Necrooo wrote:Jako takhle sem to myslel.
Ted si vem ze hodinu na to tam pujde nekdo kdo tam bude mit bosse, zabije ho a ejhle poklad tam nebude (protozes to pred tou hodinou vybral) - tedy pokad neni respawn boss pokladu s bossem.

I tak se mi zda ze proste vybrat si boss poklad bez namahy zabiti bosse je přiživování na tom, že se Wb nepodarilo to sladit dohromady.

No a pak mi nejde do hlavy, proc vlastne sem davas do chyb ze to je zamceny, ze klic vypada z bossu. Ano vypada z bossu a pokad z nej vypada tak proste musis si pockat na spawn boss npc a az pak se dostanes k boss pokladu.
Uf, mozna sem se do toho lehce zamotal, snad to je srozumitelne. 8)

Prejdem dlhu a nebezpecnu cestu, dostanem sa az k bossovi, boss tam neni ale poklad ano, poviem si "aha bossa nikde takze poklad by som tu mal nechat"..... :shock: :shock: :shock: to by bol vysoky stupen masochyzmu.Samozrejme poklad beriem so sebou. Je absurdne aby mi niekto taketo nieco vycital.
A tiez si nemyslim ze je to nejake prizivovanie.Ked uz niekam ides tak tam ides z tym ze na toho bossa mas.Akurat potom budes smutny ze tam neni a ty prides o trofej a xp.Naozaj si nemylslim ze je to nejake prizivovanie sa.