Re: Loot
Posted: 17:09 06. Feb 2010
Mozkomoři: Loot je, zamčený truhly pasti všechno ale ne boss
To samy skřetí boss v jeskyni ve skřetím udoli
To samy skřetí boss v jeskyni ve skřetím udoli
Loot se spawne po kazdym restartu, ale boss az po urcitym casovym intervalu...zachy wrote:Mozkomoři: Loot je, zamčený truhly pasti všechno ale ne boss
To samy skřetí boss v jeskyni ve skřetím udoli
To chces rici ze chodis a lootujes si bossacky poklady tam, kde se nespawne boss, ale poklad po restu ano?zachy wrote:Krynske hory - opuštěné doly- královsvtí ohně
Když tu není boss tak se nedá dostat do pokladnice (boss měl klíč)
Mno.. tak samozřejmě že nemám psychycky schopnosti a nepředvídám kdy tam boss je žejo...Necrooo wrote:To chces rici ze chodis a lootujes si bossacky poklady tam, kde se nespawne boss, ale poklad po restu ano?zachy wrote:Krynske hory - opuštěné doly- královsvtí ohně
Když tu není boss tak se nedá dostat do pokladnice (boss měl klíč)
V tom případě mi řekni *zamysli se* jak to ze mas psychycke schopnosti a vis ze ttam je poklad a des ho vybrat, kdyz vidis ze boss neni spawlej?zachy wrote:Mno.. tak samozřejmě že nemám psychycky schopnosti a nepředvídám kdy tam boss je žejo...Necrooo wrote:To chces rici ze chodis a lootujes si bossacky poklady tam, kde se nespawne boss, ale poklad po restu ano?zachy wrote:Krynske hory - opuštěné doly- královsvtí ohně
Když tu není boss tak se nedá dostat do pokladnice (boss měl klíč)
UH... člověk se zamyslí... Jde do dungeonu... všude jsou pasti jak maj bejt... všechno je zamkly (tím pádem respawnnly kromě bossa tedy, ktery se ted spawnuje nezávisle na restartu,, áááále bejt tam muže, páč před dungeonem není cedulka s nápisem "vybráno a boss zabitej "Necrooo wrote:
V tom případě mi řekni *zamysli se* jak to ze mas psychycke schopnosti a vis ze ttam je poklad a des ho vybrat, kdyz vidis ze boss neni spawlej?
Necrooo wrote:Jako takhle sem to myslel.
Ted si vem ze hodinu na to tam pujde nekdo kdo tam bude mit bosse, zabije ho a ejhle poklad tam nebude (protozes to pred tou hodinou vybral) - tedy pokad neni respawn boss pokladu s bossem.
I tak se mi zda ze proste vybrat si boss poklad bez namahy zabiti bosse je přiživování na tom, že se Wb nepodarilo to sladit dohromady.
No a pak mi nejde do hlavy, proc vlastne sem davas do chyb ze to je zamceny, ze klic vypada z bossu. Ano vypada z bossu a pokad z nej vypada tak proste musis si pockat na spawn boss npc a az pak se dostanes k boss pokladu.
Uf, mozna sem se do toho lehce zamotal, snad to je srozumitelne.
Necrooo wrote:Jako takhle sem to myslel.
Ted si vem ze hodinu na to tam pujde nekdo kdo tam bude mit bosse, zabije ho a ejhle poklad tam nebude (protozes to pred tou hodinou vybral) - tedy pokad neni respawn boss pokladu s bossem.
I tak se mi zda ze proste vybrat si boss poklad bez namahy zabiti bosse je přiživování na tom, že se Wb nepodarilo to sladit dohromady.
No a pak mi nejde do hlavy, proc vlastne sem davas do chyb ze to je zamceny, ze klic vypada z bossu. Ano vypada z bossu a pokad z nej vypada tak proste musis si pockat na spawn boss npc a az pak se dostanes k boss pokladu.
Uf, mozna sem se do toho lehce zamotal, snad to je srozumitelne.