Re: Prasárna na entou.
Posted: 17:17 17. Jan 2010
To je pravda, tech prasaren je tam hodne.
Horsi je kdyz nekdo na neco poukaze, tak je jeste ten zlej on sam
Horsi je kdyz nekdo na neco poukaze, tak je jeste ten zlej on sam
Nojo, ale jak mas promluvit s nekym komu to Dm zakazalo. Ja to uzaviram, me osobne se to proste, jak jsem psal nezdalo fer vuci jistym "moralnim kodexím". Svuj nazor jsem na forum vyjadril. Jestli se to onomu cloveku zdalo moralne oukej, tak dobre no. Muj nazor ale zna.kucik wrote:Tak to reste, kdyz se vam neco nelibi. Bud to proberte primo s dotycnym (treba si to neuvedomuje) a nebo to reknete DM.
Jen tak o tom mluvit fakt nicemu nepomuze.
berůůůmarii wrote:Ono vubec tady prochazi spoustu veci,ktere drive byli nemyslitelne.....at uz se jedna o to co se pise na foru,nebo se deje ve hre...nechci a nebudu konkretni,ale mozna by dmka a hlavne take nase hlavni dmko, meli trosku pritvrdit...
Přidal jsem tam jen tu pomlčku, ale docela tam sedí ne?Necrooo wrote:
Co mi vadí, jako ze prasárna - Muj spolecnik dnes rano byl u alansijsky, tak mi dal vedet, logl jsem a bezel za nim
Necrooo wrote:Ja to uzaviram, me osobne se to proste, jak jsem psal nezdalo fer vuci jistym "moralnim kodexím". Svuj nazor jsem na forum vyjadril. Jestli se to onomu cloveku zdalo moralne oukej, tak dobre no. Muj nazor ale zna.
..se není divit, že tu ty prasárny přibývají.Necrooo wrote:Jako me se spis ejdna vo to ze jestli tyhle veci tu sou normalni tak fajn, reknete. Ja je taky zacnu provozovat
Nevím proč o tom mluvíš jako o prasárně, když vám to jako prasárna nepřipadá.Miky wrote:S vyspělým přístupem, který tu prezentuje Necrooo:Necrooo wrote:Ja to uzaviram, me osobne se to proste, jak jsem psal nezdalo fer vuci jistym "moralnim kodexím". Svuj nazor jsem na forum vyjadril. Jestli se to onomu cloveku zdalo moralne oukej, tak dobre no. Muj nazor ale zna...se není divit, že tu ty prasárny přibývají.Necrooo wrote:Jako me se spis ejdna vo to ze jestli tyhle veci tu sou normalni tak fajn, reknete. Ja je taky zacnu provozovat
Neprotiřečilo, jen jsi nepochopil kontext (já nejsem oni). Jinak, místo zbytečného tahání za slova, se zkus zamyslet nad tím, jak příště řešit podobou zápletku přímo ve hře a k pobavení všech.Necrooo wrote: Nevím proč o tom mluvíš jako o prasárně, když vám to jako prasárna nepřipadá.
jakoby se tu ted neco protiřečilo.