Page 2 of 2

Re: Prasárna na entou.

Posted: 17:17 17. Jan 2010
by Sorrow
To je pravda, tech prasaren je tam hodne.
Horsi je kdyz nekdo na neco poukaze, tak je jeste ten zlej on sam :?

Re: Prasárna na entou.

Posted: 17:31 17. Jan 2010
by kucik
Tak to reste, kdyz se vam neco nelibi. Bud to proberte primo s dotycnym (treba si to neuvedomuje) a nebo to reknete DM.

Jen tak o tom mluvit fakt nicemu nepomuze.

Re: Prasárna na entou.

Posted: 17:49 17. Jan 2010
by Necrooo
kucik wrote:Tak to reste, kdyz se vam neco nelibi. Bud to proberte primo s dotycnym (treba si to neuvedomuje) a nebo to reknete DM.

Jen tak o tom mluvit fakt nicemu nepomuze.
Nojo, ale jak mas promluvit s nekym komu to Dm zakazalo. Ja to uzaviram, me osobne se to proste, jak jsem psal nezdalo fer vuci jistym "moralnim kodexím". Svuj nazor jsem na forum vyjadril. Jestli se to onomu cloveku zdalo moralne oukej, tak dobre no. Muj nazor ale zna.

Co se tyce Tebe Cairone. Omlouvam se Ti tedy. Ty ruze, mas pravdu, to jsem si treba v danou chvili psani prispevku neuvedomil (dik za pripomenuti). Co se tyka Kelu, ted si nedokazu pod tim vyrazem nic predstavit, pokad-li se ale jedna o to co sem pri sve prvni navsteve udelal v Arene. Tak za to, a to ted neber nalehko, dekuji, za nevedemost se plati a ja jsem rad za to jak to dopadlo.

Co se tyce Sorrow. Jsem rád že ten me pochopil. Tak jsem to myslel. Chtěl jsem prostě poukazat.

Toť snad vše. :wink:

Re: Prasárna na entou.

Posted: 18:47 17. Jan 2010
by Pajule
marii wrote:Ono vubec tady prochazi spoustu veci,ktere drive byli nemyslitelne.....at uz se jedna o to co se pise na foru,nebo se deje ve hre...nechci a nebudu konkretni,ale mozna by dmka a hlavne take nase hlavni dmko, meli trosku pritvrdit...
berůůů :twisted: nastává doba temna!

Re: Prasárna na entou.

Posted: 19:14 17. Jan 2010
by artaxas
Necrooo wrote:
Co mi vadí, jako ze prasárna - Muj spolecnik dnes rano byl u alansijsky, tak mi dal vedet, logl jsem a bezel za nim
Přidal jsem tam jen tu pomlčku, ale docela tam sedí ne? :mrgreen:

Re: Prasárna na entou.

Posted: 19:36 17. Jan 2010
by Pajule
jojo je to myslim dokonce proti pravidům :wink:

Re: Prasárna na entou.

Posted: 10:03 18. Jan 2010
by pilnik
no...kdož jste bez viny hodte si kamenem....

Re: Prasárna na entou.

Posted: 10:56 18. Jan 2010
by de Aers
*jde si pro hromadu kamení*

Re: Prasárna na entou.

Posted: 15:50 18. Jan 2010
by nomis_b
*jde si koupit vousy *


// pro neznale: http://www.youtube.com/watch?v=duIILW-ZHmo

Jinac k prasarnam : Clovek vidi kolem sebe tolik prasaren, ze tohle bych vubec neresil. To, ze kolem me nekdo probehne kdyz sem v invizu mi fakt prijde jakovec, kterou nema vyznam resit.

Kdyby si zabil matku a nekdo ti jako SD, nebo s invisem vybral podklad pred nosem a pak zdrhnul, kdyz si toho bosse zabil ty, to by byla hnusnejsi prasarna.. a i to se deje.

Re: Prasárna na entou.

Posted: 16:03 18. Jan 2010
by Miky
S vyspělým přístupem, který tu prezentuje Necrooo:
Necrooo wrote:Ja to uzaviram, me osobne se to proste, jak jsem psal nezdalo fer vuci jistym "moralnim kodexím". Svuj nazor jsem na forum vyjadril. Jestli se to onomu cloveku zdalo moralne oukej, tak dobre no. Muj nazor ale zna.
Necrooo wrote:Jako me se spis ejdna vo to ze jestli tyhle veci tu sou normalni tak fajn, reknete. Ja je taky zacnu provozovat 8)
..se není divit, že tu ty prasárny přibývají.

Re: Prasárna na entou.

Posted: 18:16 18. Jan 2010
by Necrooo
Miky wrote:S vyspělým přístupem, který tu prezentuje Necrooo:
Necrooo wrote:Ja to uzaviram, me osobne se to proste, jak jsem psal nezdalo fer vuci jistym "moralnim kodexím". Svuj nazor jsem na forum vyjadril. Jestli se to onomu cloveku zdalo moralne oukej, tak dobre no. Muj nazor ale zna.
Necrooo wrote:Jako me se spis ejdna vo to ze jestli tyhle veci tu sou normalni tak fajn, reknete. Ja je taky zacnu provozovat 8)
..se není divit, že tu ty prasárny přibývají.
Nevím proč o tom mluvíš jako o prasárně, když vám to jako prasárna nepřipadá.
jakoby se tu ted neco protiřečilo.

Re: Prasárna na entou.

Posted: 18:50 18. Jan 2010
by Miky
Necrooo wrote: Nevím proč o tom mluvíš jako o prasárně, když vám to jako prasárna nepřipadá.
jakoby se tu ted neco protiřečilo.
Neprotiřečilo, jen jsi nepochopil kontext (já nejsem oni). Jinak, místo zbytečného tahání za slova, se zkus zamyslet nad tím, jak příště řešit podobou zápletku přímo ve hře a k pobavení všech.