Re: Magove
Posted: 20:27 17. Jan 2010
Rejty wrote:Olej do ohně: Síla šperků a vůbec výrobků z craftu se bude kompletně předělávat!
Rejty wrote:Olej do ohně: Síla šperků a vůbec výrobků z craftu se bude kompletně předělávat!
Ano, už bylo načase, Tariel je ověšená všelijakejma cetkama, ale když vim že na tom neni ještě tak hrozně jako jinej PB, kterýmu bych se, potkat ho IC, vyhnul a naberu 3tí kosmickou pryč, protože nechci skončit na dvě malý tarielky...Rejty wrote:Olej do ohně: Síla šperků a vůbec výrobků z craftu se bude kompletně předělávat!
Skvely napad! Aspon to bude trozku tezsi a vymizej solo hraci. Navic aspon budou mit artefakty PORADNOU silu v porovnanim s ostatnimi vecmi. (i kdyz jsem teda jeste zadnej nevidelSorrow wrote: neco...
To uz je zase trochu prehnany. Pak budete zas nadavat na kleriky/fightery, magy, zaklinace a podobne. Vem v uvahu, ze problem vetsiny shardu ceskych, kde predmety jsou slabe jsou prave presileni klerici a kouzelnici. Ten muj navrh ja latani nejvetsich der a delani minima pro jakes takes vyvazeni.Sorrow wrote:
Ja bych to videl najradsi jako to bylo driv.
Navrhuji:
Veci v obchodech max +3
Jen a pouze zakladni lektvary.
V craftu top veci max +4 a s moznosti nejakych pridavku(vycvik,skryvani,atd)v rozumnych hodnotach.
Zadne trojene vlastnosti ve sperkach.
Suroviny do craftu tezko sehnatelne a ne v takovem mnozstvi jako doposud.
Vsechny stare veci vymenit za nove, jinak to nema cenu.
atd....
Psal jsem, ze jsem to navrhoval. A to v dobe, kdy top sperky se trema kamenama jeste temer nikdo nemel. Takze uz nejaky ten cas zpet. Dalsi veci a upravy se resily pokud vim jeste mnohem drive, jen proste se to nejak tahne no.-RoF- wrote:
Nooo jooo zase si tu někdo postěžuje a hned se začne vše upravovat.