Page 2 of 3

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Posted: 14:00 04. Jul 2010
by LDamian
Dnes jsme sli do Skilgamonovo hrobky... mumie tam hazi silnejsi rozptyleni. Pri kazdem rozptyleni - pad hry. Asi petkrat nebo sestkrat behem vypravy. Mista, kde npc maji dispel se pak stavaji dost neprijemnymi diky tomu.

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Posted: 12:20 31. Aug 2010
by Derken-
Mohu se zeptat jestli se s tím nějak postoupilo? Dneska sme na to pěkně doplatili.. Dokonce mi to zaseklo celý okna a musel reset kompa...

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Posted: 12:40 31. Aug 2010
by kucik
Zatim nijak.

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Posted: 12:09 01. Sep 2010
by zachy
Nevím jestli už se ví proč to padá, ale moje aktivni efekty byly z lektvarů Sil, Sov, Vyne, Fa, Bop a Zek.
AR_ERROR.log obsahoval po padu hry: Names Differ: ashto_014 ashto_238

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Posted: 12:06 22. Jul 2011
by Koninho87
zdravim.dnes u paní ledu rozptyl pád hry a hned podsvětí :/

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Posted: 12:09 22. Jul 2011
by Derken-
S tim musíš holt počítat, když tam lezeš.

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Posted: 12:15 22. Jul 2011
by Koninho87
Derken- wrote:S tim musíš holt počítat, když tam lezeš.
jo byl sem tam prvně a mam mít knížku o všech bossech co davaj ne?

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Posted: 12:20 22. Jul 2011
by Derken-
To mít sice nemusíš, ale u něčeho co kouzlí by se to snad dalo předpokládat ne? :roll: Už jenom to KNĚŽKA -> Klerik (ikdyž ve skutečnosti tam běhá i nějaká ta wizardka :mrgreen: )

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Posted: 14:53 22. Jul 2011
by Thuereg
Kvuli pádu hry při shození lektvaru jsem zhebnul už nespočetkrát... na druhou stranu ani nedokážu spočítat kolikrát sem hebnul čistě jen z vlastní blbosti a mám takej pocit množství smrti kvuli tomuhle bugu je dost zanedbatelné číslo takže už to holt neřešim a počítám s tim.... To je alespoň co se týče npc.
Co se CVC týče, hráči o tomhle bugu vědi a předpokládám, že většina z nich je natolik fér aby neutočila na seklou postavu a slušně vyčkala až se hráč logne zpět.

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Posted: 12:20 27. Jul 2011
by Sorrow
Thuereg wrote:Kvuli pádu hry při shození lektvaru jsem zhebnul už nespočetkrát... na druhou stranu ani nedokážu spočítat kolikrát sem hebnul čistě jen z vlastní blbosti a mám takej pocit množství smrti kvuli tomuhle bugu je dost zanedbatelné číslo takže už to holt neřešim a počítám s tim.... To je alespoň co se týče npc.
Co se CVC týče, hráči o tomhle bugu vědi a předpokládám, že většina z nich je natolik fér aby neutočila na seklou postavu a slušně vyčkala až se hráč logne zpět.
Hlavně aby si tohle přečetl derken a spol... :?

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Posted: 12:22 27. Jul 2011
by -darkvision-
Sorrow wrote:
Thuereg wrote:Kvuli pádu hry při shození lektvaru jsem zhebnul už nespočetkrát... na druhou stranu ani nedokážu spočítat kolikrát sem hebnul čistě jen z vlastní blbosti a mám takej pocit množství smrti kvuli tomuhle bugu je dost zanedbatelné číslo takže už to holt neřešim a počítám s tim.... To je alespoň co se týče npc.
Co se CVC týče, hráči o tomhle bugu vědi a předpokládám, že většina z nich je natolik fér aby neutočila na seklou postavu a slušně vyčkala až se hráč logne zpět.
Hlavně aby si tohle přečetl derken a spol... :?
Jo? Máme spíše opačné zkušenosti ..

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Posted: 12:57 27. Jul 2011
by Derken-
Sorrow wrote:
Thuereg wrote:Kvuli pádu hry při shození lektvaru jsem zhebnul už nespočetkrát... na druhou stranu ani nedokážu spočítat kolikrát sem hebnul čistě jen z vlastní blbosti a mám takej pocit množství smrti kvuli tomuhle bugu je dost zanedbatelné číslo takže už to holt neřešim a počítám s tim.... To je alespoň co se týče npc.
Co se CVC týče, hráči o tomhle bugu vědi a předpokládám, že většina z nich je natolik fér aby neutočila na seklou postavu a slušně vyčkala až se hráč logne zpět.
Hlavně aby si tohle přečetl derken a spol... :?
Ten dispell si hodil ty, tak nevim co to tady zkoušíš kámo.

Ps: čistě řečeno. Shodil si hru SÁM SOBĚ

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Posted: 13:11 27. Jul 2011
by Sorrow
Derken- wrote:
Sorrow wrote:
Thuereg wrote:Kvuli pádu hry při shození lektvaru jsem zhebnul už nespočetkrát... na druhou stranu ani nedokážu spočítat kolikrát sem hebnul čistě jen z vlastní blbosti a mám takej pocit množství smrti kvuli tomuhle bugu je dost zanedbatelné číslo takže už to holt neřešim a počítám s tim.... To je alespoň co se týče npc.
Co se CVC týče, hráči o tomhle bugu vědi a předpokládám, že většina z nich je natolik fér aby neutočila na seklou postavu a slušně vyčkala až se hráč logne zpět.
Hlavně aby si tohle přečetl derken a spol... :?
Ten dispell si hodil ty, tak nevim co to tady zkoušíš kámo.

Ps: čistě řečeno. Shodil si hru SÁM SOBĚ
No a proto, když se někomu sekne hra díky dispelu, stojí, nic nedělá, tak ho pro jistotu radši zabijme.Frag je frag :roll:
A jinak, v tvé hře nevidím vůbec žádný přínos pro server, než to že akorát ,,sereš,, lidi.

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Posted: 13:28 27. Jul 2011
by Derken-
Hehe, tak to díky za kompliment. Běž si ale vylejvat srdéčko jinam. Já měl seklou hru a pád hry stejně jako ty :)
Já s tebou nehraju, takže bohužel tvou hru posuzovat nemohu a ani neplánuju. :ewink:

Edit: Ale předpokládám, že přínos tvé hry pro server je famózní a nikomu nemůže konkurovat

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

Posted: 15:17 27. Jul 2011
by Sorrow
Derken- wrote:Hehe, tak to díky za kompliment. Běž si ale vylejvat srdéčko jinam. Já měl seklou hru a pád hry stejně jako ty :)
Já s tebou nehraju, takže bohužel tvou hru posuzovat nemohu a ani neplánuju. :ewink:

Edit: Ale předpokládám, že přínos tvé hry pro server je famózní a nikomu nemůže konkurovat
Asi máš pravdu...
Já osobně jsem nikdy neměl nic proti zlým postavám ale zabít epikem postavu na 10 lvl třikrát stejným způsobem na dvě rány v deseti dnech bez žádného RP
a dokonce i tím že jí sejmu i když je v souboji s NPCéčkem s polovičním HP bych opravdu nedokázal, to dle mě může jenom retarda a nebo dítě.
Vzhledem k tomu že už jsem tě párkrát viděl na živo se musím přiklonit k první variantě, což mi potvrdilo i pár hráčů z Demony kdes podobně exceloval :wink:
Taková hra je opravdu žádaná...
Má úcta.