Page 2 of 2

Re: Pád hry

Posted: 18:09 22. Jan 2010
by Sorrow
:D jasne ale Thall jde vlastne taky brat za otce vsech ne.

Re: Pád hry

Posted: 18:05 15. Mar 2010
by sandoftime
Blížím e tak v Ivory ke Krkovičkovi a bum, spadne mi hra, vím že jsem to tu už kdysi viděl, jen nemůžu najít příslušný topic. Myslím že Modrovousice si na to ztěžovala taky.

Re: Pád hry

Posted: 12:18 14. May 2010
by rotona
Žádám o odškodnění za pád serveru v dnešních dopoledních hodinách !!! :(

Re: Pád hry

Posted: 21:35 02. Jun 2010
by DarK_cz
pád hry dnes ve 21:30 a dokonce dvakrat za sebou . ty pády takhle na večer sou častějši a už mě začinaj štvát. Dnes sem šel se svoji postavou a ješte jednou vyššího lvl, když sem šel s nim tak to bylo v pohodě pak sme vysli ven , pád serveru a najednou když sem přišel an server tak mě to hodilo do ty oblasti kde je jich nejvic a přimo mezi ně. samozřejmě hned sem byl mrtvej protože sem byl ještě dezorientovanej v ty oblasti. no koho by to nenaštvalo když ma před lvl a ješte za smrt ztraci peníze které si pečlivě strádal několik dní hraní. :cry:

Re: Pád hry

Posted: 21:37 02. Jun 2010
by efu_redo
Řešení je a existuje! Zrušte craft. *potlučený od minula a z posledních sil* :mrgreen:

A schovávat se nebudu, utíkat taky, zemřel bych unavený.

Re: Pád hry

Posted: 21:40 02. Jun 2010
by DarK_cz
efu_redo wrote:Řešení je a existuje! Zrušte craft. *potlučený od minula a z posledních sil* :mrgreen:

A schovávat se nebudu, utíkat taky, zemřel bych unavený.
ono je sice pěkny že je řešení ale ted je houby platny když se to už stalo a vše mam posrané

Re: Pád hry

Posted: 22:43 02. Jun 2010
by DarK_cz
DarK_cz wrote:
efu_redo wrote:Řešení je a existuje! Zrušte craft. *potlučený od minula a z posledních sil* :mrgreen:

A schovávat se nebudu, utíkat taky, zemřel bych unavený.
ono je sice pěkny že je řešení ale ted je houby platny když se to už stalo a vše mam posrané
Take ješte jednou děkuju dm Pajky za vyřešení.

Re: Pád hry

Posted: 07:38 03. Jun 2010
by nomis_b
efu_redo wrote:Řešení je a existuje! Zrušte craft. *potlučený od minula a z posledních sil* :mrgreen:

A schovávat se nebudu, utíkat taky, zemřel bych unavený.
No... tak to jednoduse uvednu na pravou miru: na cca tyden uz jednou craft byl vypnuty a nevedlo to k uspechu.

Proc? ? Crafteri jsou v jedne mistnosti, provadeji vicemene staticke veci a maji minimalni zatez na server.
Horsi je kdyz nekdo bezi rychlosti "namydlenej blesk s ježkem v pr**li " a neustale nacita XXmonster a XX lokaci a XX NPC..

No a ty pady nejsou zas tak spatny, vcera sem vam diky tomu udelal meneni vzhledu helem, bo me proste nebavilo se furt logovat na padajici server .. a to podle me uvitaj i necrfateri, ne :wink:

Re: Pád hry

Posted: 09:42 04. Jun 2010
by Douragon
Tak jestli je to těma postavam co proběhnou xx lokací s xx mosntry, tak nastavte spawn NPC jako na demoně ža po pár minutách zase zmizí - > jako nemyslim monstra u boss pokladů, ale ty co oxidujou venku když někdo jen proběhne...

Re: Pád hry

Posted: 01:39 12. Jun 2010
by Scully
Elina by měla prosbu :), dnes při pádu serveru přišla o poslední kamínek za 80k + meč za 3k v trubici. Teď už nemá žádné peníze a nemůže si další kámen koupit. Byla by možná náhrada?

Vyřešeno díky Luelle

Re: Pád hry

Posted: 21:31 02. Jul 2010
by Xantipa
nejak se nemohu dovolat DM ve hre... moje alchymistka dnes prisla u vecerniho padu o 2300expu, muze mi je nekdo nahradit? Dekuji. Acc Xantipa, postava Zoe.