Page 2 of 5

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 23:48 03. Feb 2011
by Kiri
sem pro

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 23:52 03. Feb 2011
by KaTo
kucik wrote:Nu, nechtěli jsme to tak řešit, ale budiž, přemluvili jste mě. Všem deseti hráčům, kteří chtěli wipe teda promažu postavy, aby byli spokojení.
Už je to 18 :mrgreen: .
Btw - já nechci Wipe, já chci jen lvl jako Aria nebo jiný "epic" :P :P :P :P , ale protože jsem mimojiné Čech - když to nemá moje koza, tak sousedova to mít taky nebude...a tak jsem hlasoval pro!! :mrgreen: :mrgreen:

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 00:26 04. Feb 2011
by Prasokralik
Dal jse ano, protože je mi jasné že tahle ankteta stejně nic neovlivní (přeci jen nezaložil ji nikdo z těch, kteří mají na chod modulu vliv) a nějaký výmaz postav to je mi uplně ukradený, já se vyexpím opět velice rychle a co ostatní, to je mi uplně ale uplně šuma fuk.

[jízlivost]Ale jo klidně to vyvajpujte, aspoň ty trvalky co tu hrajou pár let budu moct posílat do podsvětí, protože přijdou o všechno co si tu nahráli a lidi jako já to naexpí za pár dní zpět :P[/jízlivost]

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 01:18 04. Feb 2011
by Bahnak
Asi všem co hlasovali pro smázneme všechny postavy, to by bylo asi fér ne? Když chtějí WIPE tak dostanou takovej malej osobní ne?

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 01:19 04. Feb 2011
by Lord_Berserk
To este nevite ze Wipe bude a jen ti co sou ve Zly sfere ho prezijou...
protoze tam ani Thal se dostat nemuze :twisted:

A to pak bude Berserk stat u chramu v Ivory dnem i noci a retezove mlatit novy plysaky :mrgreen:

BTW - Jeee Kiri opet zabodoval, po roce prvni prispevek a hned sem :lol:

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 02:53 04. Feb 2011
by Sapal
Lord_Berserk wrote:To este nevite ze Wipe bude a jen ti co sou ve Zly sfere ho prezijou...
protoze tam ani Thal se dostat nemuze :twisted:
Ty si taky ve sféře Zla? Někdy pokecáme! :D

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 08:31 04. Feb 2011
by maku
Lord_Berserk wrote: protoze tam ani Thal se dostat nemuze :twisted:
Thal sice ne, pravda - ale Maku může :lol: :mrgreen:

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 09:18 04. Feb 2011
by Tretas
Prasokralik wrote:Dal jse ano, protože je mi jasné že tahle ankteta stejně nic neovlivní (přeci jen nezaložil ji nikdo z těch, kteří mají na chod modulu vliv) a nějaký výmaz postav to je mi uplně ukradený, já se vyexpím opět velice rychle a co ostatní, to je mi uplně ale uplně šuma fuk.
Nějaké vyexpení je tady pro mnoho lidí hračka (pro mě teda ne :D ). U toho WIPU hráče naštve spíš to, že přijdou o příběhy, zápletky svých a okolních postav.

Ale děkovat za to, že nic takového nehrozí. :)

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 09:27 04. Feb 2011
by Radim
Sapal wrote:
Lord_Berserk wrote:To este nevite ze Wipe bude a jen ti co sou ve Zly sfere ho prezijou...
protoze tam ani Thal se dostat nemuze :twisted:
Ty si taky ve sféře Zla? Někdy pokecáme! :D
Tak to jsme tam už tři,no a to že tam je Maku neva tomu nakopem :mrgreen: .

Wipe ee neci :wall:

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 10:07 04. Feb 2011
by -RoF-
KaTo wrote:Už je to 18 :mrgreen: .
Btw - já nechci Wipe, já chci jen lvl jako Aria nebo jiný "epic" :P :P :P :P , ale protože jsem mimojiné Čech - když to nemá moje koza, tak sousedova to mít taky nebude...a tak jsem hlasoval pro!! :mrgreen: :mrgreen:
tsss
Ale aby ses pak na velkém lvlu nenudil :P
K tomu sem někde psal takovu fajn pohádku.
A beztak Aria není vysoký lvl :P

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 11:34 04. Feb 2011
by Xaarth
Wipe už stejně nic nenapraví, vše pokazil craft.

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 11:58 04. Feb 2011
by kucik
To je docela odvážný tvrzení vzhledem k tomu, že první postavu máš na thalii až půl roku po spuštění craftu.

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 12:06 04. Feb 2011
by Alvarion
Jestli bych nějakou diskuzi zamkl jako zcela zbytečnou, tak je to tahle..... prosím :)

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 12:27 04. Feb 2011
by KaTo
Alvarion wrote:Jestli bych nějakou diskuzi zamkl jako zcela zbytečnou, tak je to tahle..... prosím :)
Proč zamykat? Něčeho se bojíš? :P 8) :D :D :D
Btw - kdo ji za zbytečnou považuje sem nepřispěje a ostatní se (doufám :mrgreen: ) zdravě baví. Maximálně ji hodit do spamu :D :lol: :lol: .

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Posted: 12:46 04. Feb 2011
by tao kan
navrhuju těm co hlasovali "NE" přidělit aspoň 200k xp :ewink: