Page 2 of 5
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 23:48 03. Feb 2011
by Kiri
sem pro
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 23:52 03. Feb 2011
by KaTo
kucik wrote:Nu, nechtěli jsme to tak řešit, ale budiž, přemluvili jste mě. Všem deseti hráčům, kteří chtěli wipe teda promažu postavy, aby byli spokojení.
Už je to 18

.
Btw - já nechci Wipe, já chci jen lvl jako Aria nebo jiný "epic"

, ale protože jsem mimojiné Čech - když to nemá moje koza, tak sousedova to mít taky nebude...a tak jsem hlasoval pro!!

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 00:26 04. Feb 2011
by Prasokralik
Dal jse ano, protože je mi jasné že tahle ankteta stejně nic neovlivní (přeci jen nezaložil ji nikdo z těch, kteří mají na chod modulu vliv) a nějaký výmaz postav to je mi uplně ukradený, já se vyexpím opět velice rychle a co ostatní, to je mi uplně ale uplně šuma fuk.
[jízlivost]Ale jo klidně to vyvajpujte, aspoň ty trvalky co tu hrajou pár let budu moct posílat do podsvětí, protože přijdou o všechno co si tu nahráli a lidi jako já to naexpí za pár dní zpět

[/jízlivost]
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 01:18 04. Feb 2011
by Bahnak
Asi všem co hlasovali pro smázneme všechny postavy, to by bylo asi fér ne? Když chtějí WIPE tak dostanou takovej malej osobní ne?
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 01:19 04. Feb 2011
by Lord_Berserk
To este nevite ze Wipe bude a jen ti co sou ve Zly sfere ho prezijou...
protoze tam ani Thal se dostat nemuze
A to pak bude Berserk stat u chramu v Ivory dnem i noci a retezove mlatit novy plysaky
BTW - Jeee Kiri opet zabodoval, po roce prvni prispevek a hned sem

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 02:53 04. Feb 2011
by Sapal
Lord_Berserk wrote:To este nevite ze Wipe bude a jen ti co sou ve Zly sfere ho prezijou...
protoze tam ani Thal se dostat nemuze

Ty si taky ve sféře Zla? Někdy pokecáme!

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 08:31 04. Feb 2011
by maku
Lord_Berserk wrote:
protoze tam ani Thal se dostat nemuze

Thal sice ne, pravda - ale Maku může

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 09:18 04. Feb 2011
by Tretas
Prasokralik wrote:Dal jse ano, protože je mi jasné že tahle ankteta stejně nic neovlivní (přeci jen nezaložil ji nikdo z těch, kteří mají na chod modulu vliv) a nějaký výmaz postav to je mi uplně ukradený, já se vyexpím opět velice rychle a co ostatní, to je mi uplně ale uplně šuma fuk.
Nějaké vyexpení je tady pro mnoho lidí hračka (pro mě teda ne

). U toho WIPU hráče naštve spíš to, že přijdou o příběhy, zápletky svých a okolních postav.
Ale děkovat za to, že nic takového nehrozí.

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 09:27 04. Feb 2011
by Radim
Sapal wrote:Lord_Berserk wrote:To este nevite ze Wipe bude a jen ti co sou ve Zly sfere ho prezijou...
protoze tam ani Thal se dostat nemuze

Ty si taky ve sféře Zla? Někdy pokecáme!

Tak to jsme tam už tři,no a to že tam je Maku neva tomu nakopem

.
Wipe ee neci

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 10:07 04. Feb 2011
by -RoF-
tsss
Ale aby ses pak na velkém lvlu nenudil

K tomu sem někde psal takovu fajn pohádku.
A beztak Aria není vysoký lvl

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 11:34 04. Feb 2011
by Xaarth
Wipe už stejně nic nenapraví, vše pokazil craft.
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 11:58 04. Feb 2011
by kucik
To je docela odvážný tvrzení vzhledem k tomu, že první postavu máš na thalii až půl roku po spuštění craftu.
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 12:06 04. Feb 2011
by Alvarion
Jestli bych nějakou diskuzi zamkl jako zcela zbytečnou, tak je to tahle..... prosím

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 12:27 04. Feb 2011
by KaTo
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Posted: 12:46 04. Feb 2011
by tao kan
navrhuju těm co hlasovali "NE" přidělit aspoň 200k xp
