Radim wrote: Alchymista u Ivorskýho hřbitova
alchymista u hrbitova je samozrejme CRAFT, takze plati co jsem nepsal drive, a to ze u toho neplati APPRAISE, a to ze smozrejmych duvodu jaks taks udrzeni ekonomiky.
Radim wrote: Alchymista u Ivorskýho hřbitova
Tak to je v tom případě trošku divný když mi hláška s jinou postavou u něj vyskočínomis_b wrote:Radim wrote: Alchymista u Ivorskýho hřbitova
alchymista u hrbitova je samozrejme CRAFT, takze plati co jsem nepsal drive, a to ze u toho neplati APPRAISE, a to ze smozrejmych duvodu jaks taks udrzeni ekonomiky.
Hnul jsem akorát s ja_openstore a nějakym defaultnim bioware x2_něco, kde byly věci, který způsobovaly chyby.kucik wrote:Ne, já jsem jenom laboroval se scriptama, kde byl a nebyl odhad ceny na nevim kdo kde jaký použil.