Page 2 of 2

Re: Odhad ceny

Posted: 08:59 26. Jan 2010
by nomis_b
Radim wrote: Alchymista u Ivorskýho hřbitova :wink:


alchymista u hrbitova je samozrejme CRAFT, takze plati co jsem nepsal drive, a to ze u toho neplati APPRAISE, a to ze smozrejmych duvodu jaks taks udrzeni ekonomiky.

Re: Odhad ceny

Posted: 10:19 26. Jan 2010
by Radim
nomis_b wrote:
Radim wrote: Alchymista u Ivorskýho hřbitova :wink:


alchymista u hrbitova je samozrejme CRAFT, takze plati co jsem nepsal drive, a to ze u toho neplati APPRAISE, a to ze smozrejmych duvodu jaks taks udrzeni ekonomiky.
Tak to je v tom případě trošku divný když mi hláška s jinou postavou u něj vyskočí

Re: Odhad ceny

Posted: 10:35 26. Jan 2010
by nomis_b
tak to my to pak asi nekdo upravil... chjo. uvidime po srazu.

Re: Odhad ceny

Posted: 10:45 26. Jan 2010
by kucik
Ještě jednou:
kucik wrote:Ne, já jsem jenom laboroval se scriptama, kde byl a nebyl odhad ceny na nevim kdo kde jaký použil.
Hnul jsem akorát s ja_openstore a nějakym defaultnim bioware x2_něco, kde byly věci, který způsobovaly chyby.

Re: Odhad ceny

Posted: 11:08 26. Jan 2010
by nomis_b
hm.. tak to je pak divny. ja svoje obchody otviram vlastnima no_XXXX skriptama.