Re: Gondor, Rohan a Evropská unie
Posted: 11:07 27. Jan 2010
Tak lůza a chamraď z východních porobených krajů zas vystrkuje růžky? Hybaj do dolu kovkope!
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
LDamian wrote:Česká republika je jen jiný název pro pokračující snahu kmene čechů o ovládnutí kmene moravanů a ostatních! Zkoušeli to přes Přemyslovce, pak přes všeslovanství a obrozenectví.. Načas dokonce ovládli i slováky! Ale naštěstí už se jim to rozpadlo a tak snad časem budou kmeny Moravanů, Slezanů (kteří nyní trpí jak pod nadvládou Čechů, tak i Poláků!) a dalších konečně svobodné! Pryč s otrokářskou Českou Republikou!
................
Mimochodem Jihočeský kraj je jen zástěrka pro mocenskou politiku Českých Budějovic, snažících se ovládnout ostatní nezávislá města!
Nezapomněl. Prostě mi nestáli ani za těch pár písmenek a tak jsem je zahrnul pod "další".rotona wrote: Ty zlý zapomněl jsi na chudáky Chody alias Psohlavce , to rozhodně nejsou češi, a co teprve Lužičtí Srbové ? Těch zůstalo jen několik desítek snad set tisíc ve východním Německu a v česku je po nich ámen samy se zde už ani neidentifikují.![]()
![]()
![]()