Page 2 of 2

Re: Craftové šaty

Posted: 12:32 26. Jan 2010
by Esuliams
Jaký kov, že jsi to k tomu dubovému dřevu použila?

Re: Craftové šaty

Posted: 12:43 26. Jan 2010
by rotona
Esuliams wrote:Jaký kov, že jsi to k tomu dubovému dřevu použila?
Bronz, chapu že železo by bylo lepší ale i tak by ten luk už měl alespon něco umět, protože u štítů zaleží víc na kovu a u luků zaleží více na dřevě, teda alespon by to tak mělo být a zdá se mi že i je.

Re: Craftové šaty

Posted: 12:45 26. Jan 2010
by Esuliams
Doporučuju vyhledat nějakého zkušenějšího truhláře přímo ve hře. On ti poradí. Zkus třeba Tomase

Re: Craftové šaty

Posted: 12:46 26. Jan 2010
by nomis_b
jezisi, vy byste taky hend chteli, aby kdyz prijdete ke kovadline padali +5.. co by pak padalo po mesici crfateni? +20?
Vsadim se klidne, ze tak za 10hodin craftu umis +1 i v kovarine, ktere ma asi nejhorsi vstupy na suroviny.

Proste to cvhvilku trva, nez je to pouzitelne.. a ze zacatku nejsou ty naklady tak strasne.

A jenom pripominam, ze opravdu u luku zavisi trosku vice na kovu, nez na dreve, ale samozrejme je idealni mit oboji co nejlepsi.

Re: Craftové šaty

Posted: 16:09 26. Jan 2010
by artaxas
nomis_b wrote:Je fakt, ze zbroje vice zaviseji na sutru, nez na kuzi..
Tak to je ale stále stejný problém, rubín je druh nejlepší kámen a s velmistrovskou je to stále k ničemu. použitellné jsou šaty a zb roje od 22 lvl (legendární)

Re: Craftové šaty

Posted: 19:03 26. Jan 2010
by Necrooo
Milá rotono, povazuji se rekneme za kováře a lepší výrobky mi začli až když jsem si vyskilloval železo. Prostě to nějaký čas trvá, musíš tomu věnovat času, chce to trpělivost a ta přináší růže. 8)

Re: Craftové šaty

Posted: 19:10 26. Jan 2010
by Rejty
nomis_b wrote:jezisi, vy byste taky hend chteli, aby kdyz prijdete ke kovadline padali +5.. co by pak padalo po mesici crfateni? +20?
Vždyť v některejch craftech padá +20... :mrgreen:

Re: Craftové šaty

Posted: 09:45 27. Jan 2010
by nomis_b
Rejty wrote: Vždyť v některejch craftech padá +20... :mrgreen:
Kazdej to pocita jinak, ja sem +20 myslel jako mec +20 a ten zatim ( 8) ) na thalii nenajdes

.. podle tveho pocitani je mec +20 : +20 utok, +20 dmg, takze +40 :?