Page 2 of 7
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 13:59 28. Jan 2010
by Istvan
Glumaku (promin nedalo me nanepsat)
Vse co jsi vypsal by melo fungovat a je skoda ze to nefunguje. Ale neresime zde obchodniky ale suroviny a jejich ziskavani. To je stejne jako tu nekde vytahuje postihy. Nemusis hned ukrivdene rvat. Doufam, ze co jsi vypsal bude dano do poradku.
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 14:00 28. Jan 2010
by Sveneld
Sapal wrote:Sveneld wrote:souhlas, nemusi. pokud pujdu 20 metrů pod zem budu mit tak stisnene pocity, ze budu hure bojovat, hure se branit a trapne kouzlit ?
Přidej cizí neznámý prostřední, divný zvuky, stísněný prostory, tmu a ano.
stale to vidim jedna k jedny. aneb podtemnan se citi nahore jako doma

?
PS: frakce otrok nema postih nikde, ja jen, ze s tim padaji veskere rozumne argumenty proc postih a vubec nejaky
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 14:02 28. Jan 2010
by Istvan
to Sveneld: Otroky neres uz vubec, nepatri to sem. Ale kdyz uz, tak ne otroci ale "turisti" tak bych je nazval ja.
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 14:02 28. Jan 2010
by Esuliams

bavíme se o rozložení surovin, nebo o tom, co kde není doděláno?
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 14:05 28. Jan 2010
by kucik
Prosimvás, černý huby. Nepište už infrusovi ty telly o tom, co máte lepšího než on.
Jednak od vás není hezké, dělat si z něj srandu a potom on z toho má neklidný sny a píše mi PMka.
Díky.
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 14:05 28. Jan 2010
by Sveneld
Istvan wrote:to Sveneld: Otroky neres uz vubec, nepatri to sem. Ale kdyz uz, tak ne otroci ale "turisti" tak bych je nazval ja.
je to ve me a trapi to moji citlivou dusi, takze se s tim potrebuju sverovat

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 14:11 28. Jan 2010
by -RoF-
kucik wrote:Prosimvás, černý huby. Nepište už infrusovi ty telly o tom, co máte lepšího než on.
Jednak od vás není hezké, dělat si z něj srandu a potom on z toho má neklidný sny a píše mi PMka.
Díky.
Cheche to je zase toppic

......smrrrrt.....a co že mu píšou?
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 14:11 28. Jan 2010
by innfra
Zajímavé je, že dole se běžně vyrábí z meteoru amulety co přidávají +8 vlastnosti a úplně vybočují z posloupnosti craftu, která se pevně u všeho ostatního ve šperkařině drží...
Otázka proč mi každý den poslední dobou píše jeden PB ze zdola o tom jak dneska vyrval zase 4 artefakty za kolečko v prahvozdu? A povrchnani sušej hubu už jakou dobu... nejsou to jen 4 artefakty po tomhle týdnu jsem to už prestal počítat kolik jich vlastně má a je mi to už u prdele, myslel jsem, že jsou to ARTEFAKTY né hračky pro černou hubu s PB, co nemá už nic lepšího na práci než deně prolítnout vybrané dungy a tahat artefakty, jako by to byl normálka loot.

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 14:12 28. Jan 2010
by Glumišek
Istvan wrote:Glumaku (promin nedalo me nanepsat)
Vse co jsi vypsal by melo fungovat a je skoda ze to nefunguje. Ale neresime zde obchodniky ale suroviny a jejich ziskavani. To je stejne jako tu nekde vytahuje postihy. Nemusis hned ukrivdene rvat. Doufam, ze co jsi vypsal bude dano do poradku.
Já chtěl jen upozornit na to, že kažný nemá všecho, pracuje se na tom a to že někteří co měsíc vytáhnou to že nemají přístup k některým surovinám je stejné jako kdybych já každý měsíc sepsal to co jsem sepsal a to je tak polovina. Ví se o tom, jak o surovinách tak o vadách v podtemnu a to pro tuto chvíli musí stačit, mě taky nezbývá než čekat na opravy, s tím rozdílem, že mou postavu to v jistém smyslu hendikepuje co se základní funkčnosti a hraní týče.
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 14:15 28. Jan 2010
by Glumišek
innfra wrote:Zajímavé je, že dole se běžně vyrábí z meteoru amulety co přidávají +8 vlastnosti a úplně vybočují z posloupnosti craftu, která se pevně u všeho ostatního ve šperkařině drží...
Otázka proč mi každý den poslední dobou píše jeden PB ze zdola o tom jak dneska vyrval zase 4 artefakty za kolečko v prahvozdu? A povrchnani sušej hubu už jakou dobu... nejsou to jen 4 artefakty po tomhle týdnu jsem to už prestal počítat kolik jich vlastně má a je mi to už u prdele, myslel jsem, že jsou to ARTEFAKTY né hračky pro černou hubu s PB, co nemá už nic lepšího na práci než deně prolítnout vybrané dungy a tahat artefakty, jako by to byl normálka loot.

To se pleteš teď už máme všichni amulety +8 +8 dvouvlasností a WBčka to udělali tak, že to můžeme nosit i mi co máme 9 lvl.

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 14:24 28. Jan 2010
by -RoF-
Začínám se z toho toppicu smát
A já mám šperky +4+3+3 a sem spokojený heč!
Vy ste paka někteří

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 14:29 28. Jan 2010
by Glumišek
-RoF- wrote:Začínám se z toho toppicu smát
A já mám šperky +4+3+3 a sem spokojený heč!
Vy ste paka někteří

Že jo.

Teď jde o to jestli si to my paka uvědomíme že je to o nás.

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 14:52 28. Jan 2010
by -RoF-
Glumišek wrote:
Že jo.

Teď jde o to jestli si to my paka uvědomíme že je to o nás.

Doufám že jo, no zpět k tématu, je to tu zase spam

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 15:14 28. Jan 2010
by Glumišek
-RoF- wrote:Glumišek wrote:
Že jo.

Teď jde o to jestli si to my paka uvědomíme že je to o nás.

Doufám že jo, no zpět k tématu, je to tu zase spam

K čemu se chceš RoFíku vracet. Daanri psal že se o tom ví a rozložení surovin bude přehodnoceno a přepracováno. Dokonce se ví kdy k této nerovnováze došlo, došlo k tomu ve chvíli kdy došlo ke sloučení měst v podtemnu z důvodu zvýšení hratelnosti a tím pádem se vytratila část lokací kudy by se povrchňané s patřičnou dávkou strachu a napětí pro tyto materiály dostali. Nyní to je opravdu tak že je část podtemna takříkajíc odříznuta a souhlasím s tím že to není dobře. Náprava je přislíbena stejně jako u spousty jiných věcí. Je tedy nutno čekat, samo se to neudělá a jak jsem naznačil jsou i jiné věci k posouzení a přepracování a Kuciků či jemu podobných je málo. Jak mi infra chvilku před tím než mě tituloval oslem psal, je tu možnost obchodu a vím že se v podtemnu najdou charaktery tohoto schopné. Po většinou otroci či duergaři u drowů je to trošku obtížnější, ale i tam by se možná pár vyjímek svolných k obchodu našlo. Tohle je zatím jediná dostupná cesta k těmto materiálům z povrch, vím nic moc, ale zatím není nic dokonalé a všichni věří že jednou bude.
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Posted: 15:33 28. Jan 2010
by tao kan
nechte suroviny kde jsou. Tenhle topic me zacina pripominat demonu... Uz se nemuzu dockat az pujdu do obavaneho podtemna pro suroviny. Shanet partu, premlouvat svou vlastni postavu aby strachem neutekla a doufat, ze nenarazim na nejakeho silneho drowa.