Re: Nastaveni frakce otrok
Posted: 12:20 05. Feb 2010
systémová nevyváženost je něco trochu jiného než nespravedlnost ale to je jen můj názorDenGrasse wrote: My si nemusíme nic zdůvodňovat. Svět nemusí být spravedlivý. Nikdo nesliboval, že bude spravedlivý.
Vyváženost je v tom, že každý má možnost volby, jakou stranu si zvolí. Zvolit si a pak si stěžovat je zbytečné.
Konstruktivní návrhy jsou vítány, zbytečné nářky jsou.. zbytečné.
poslouchej ty experte, budu si jak ty říkáš otravovat vzduch a kecat kde budu chtít, a jen abys měl ještě větší radost, tak tě rád upozorním, že neexistuje jediný nwn server kde bych aktuálně měl banGlumišek wrote:Copak, všude jinde BAN, tak otravuješ vzduch tady? Na takový jako ty tu není nikdo zvědavý a na tvoje keci už vůbec ne.
jinak řečeno, přede mnou nikam neutečeš.. sice tě vůbec neznám, ale už z tvého vyjadřování jsem rád, že jsem v tobě v minulosti zanechal takový dojem, to já rád
sry za offtopic