Page 2 of 6

Re: Dvojsmysly

Posted: 19:36 10. Feb 2010
by Necrooo
G14 wrote:hrac po tellu: //za chvili prijdu,jen tu ted honim kobolda:)
Hrac po tellu: //nehonim tě.) jen sem si až teď přečetl že si napsal Yop... sem si toho nevšiml
odpoved: //Sem rad ze me nehonis :D

ten dalsi tell radsi nebudu psat ani uz :lol:

Re: Dvojsmysly

Posted: 20:39 10. Feb 2010
by de Aers
Necrooo wrote:
G14 wrote:hrac po tellu: //za chvili prijdu,jen tu ted honim kobolda:)
Hrac po tellu: //nehonim tě.) jen sem si až teď přečetl že si napsal Yop... sem si toho nevšiml
odpoved: //Sem rad ze me nehonis :D

ten dalsi tell radsi nebudu psat ani uz :lol:
Klidně ho napiš :P Já se nestydím :P

Re: Dvojsmysly

Posted: 09:02 11. Feb 2010
by Lenulasek
Bahnak wrote:...Na předwipove thalii byly upravy zbrani rešeny přes ten dialog co si pamatuju, akorát tam byly dost šílené vzhledy... (obouručák ala lightsabre ze star wars)
Kdyby šlo udělat něco podobného...
Hihihihi, chápu jak jsi to myslel, ale vyznělo to vtipně padavane :D

Re: Dvojsmysly

Posted: 21:46 24. Feb 2010
by Sobik
Nejmenovaná ženská postava v dílnách: *je jí vidět* :D

Re: Dvojsmysly

Posted: 21:50 24. Feb 2010
by maku
Před pár dny opět nějaký hráč omylem zakřičel na celý server a krom jiného tam stálo ".... je mu videt jen ocas ... ". Zastihlo nás to běhěm craftu, tak jsme s kolegou poté docela dlouho debatovali po tellu ... jak to asi mohl myslet :wink:

Re: Dvojsmysly

Posted: 04:36 01. Mar 2010
by G14
*sedí na kládě*

Re: Dvojsmysly

Posted: 21:20 01. Mar 2010
by Modrovousice
Aria: Ne aby sis tam vodila milence.
Rafael: Dovol.
Aria: Dovolím.
Rafael: Tak dík...

Re: Dvojsmysly

Posted: 23:35 01. Mar 2010
by Bahnak
Drowka drowovi v dilnach:
*chtěla mu pomoct s podržením předmětu*
Pane, podržím vám.
Tak nevím...:-)

Re: Dvojsmysly

Posted: 14:26 07. Mar 2010
by sandoftime
Kate Orre: "Vytáhne ho a zapne si pásek."
Aria: "Sis ho tam mohla nechat."

Samozřejmě se jednalo o kamínek který Kate zapadl do kalhot, na co jste zas mysleli?

Re: Dvojsmysly

Posted: 18:10 14. Mar 2010
by Modrovousice
Aria: Jedééém.... Svině jeď.... zalez tam ty malá fialová mrcho!

Re: Dvojsmysly

Posted: 07:27 15. Mar 2010
by -RoF-
Modrovousice wrote:Aria: Jedééém.... Svině jeď.... zalez tam ty malá fialová mrcho!
Ehmm taky se jednalo o kamínek, který Aria cpala do platinového šperku :roll:

Re: Dvojsmysly

Posted: 23:02 15. Mar 2010
by Tretas
Sice ne z Thalie ale taky pěkné. :)
Prezident Klaus to má malé.
Expremiér Paroubek to má průměrné.
Arnold Schwarzenegger to má velké.
Madonna to nemá.
Papež to má, ale nepoužívá to. Co to je?
Příjmení!
Co vás napadalo jako první? :mrgreen:

Re: Dvojsmysly

Posted: 09:03 16. Mar 2010
by Krata
mozek :D

Re: Dvojsmysly

Posted: 11:18 16. Mar 2010
by Luelle
Krata wrote:mozek :D
to by tam bylo "parouback to má sexy" ne? xD

Re: Dvojsmysly

Posted: 19:00 17. Mar 2010
by Lenulasek
Sice není ze hry, ale sklidil úspěch :)
Dnes na výletě v závodu Škoda Auto.
Průvodkyně: Po pravé ruce máte Kalírnu, kalí se tam ve třech směnách...
*smích davu*