Page 2 of 2

Re: Manga and anime

Posted: 01:37 23. Feb 2010
by sandoftime
Serei no Moribito

na doporučení známé jsem rozkoukal tohle a doporučuji všem, 26 dílů, jsem u 8. a už mne to uchvátilo

opět jedno z krásných kousků pro ty, kteří hledají perly, nikoliv soap opery (sry naruťáci a bleacheři :) )

taky jsem tu nezahlédl téměř klasické anime Blood+

kdo nezná blood+ nemá nárok nazývat se fanouškem anime ;)

Re: Manga and anime

Posted: 20:05 31. Mar 2010
by Sobik
Právě sleduju Death Note a nemám tomu co vytnkout. * * * * * :)

Skvělej děj - hodně akční, rychlej vývoj děje.
Epickej soundtrack - perfektně se do těch scén hodí.
Kvalitní zpracování - animace jsou plynulý, dobře tvořený stíny atd.

Re: Manga and anime

Posted: 09:41 01. Apr 2010
by nomis_b
hm, tak aj na doporuceni za mesic zhledl:
elfen lied a neni to spatny, ale takove nekdy zdlouhave a nejak my chybi takovy ten zamotany pribeh v pozadi, jako treba u Cowboy Bee Bop, prijde to v dalsich seriich? nevite nekdo?

Jinac se diky tomuto topicu divam na Wolfs rain, a to mi prijde hezke.. takove trosku jako escaflowne. ale asi mam radsi nejake bojovnejsi, jako treba claymore, berserkr, nebo tak. je to hezke, ale prijde mi to takove nemastne, neslane.. hezky pribeh v pozadi, ale trva to rozlusteni fakt moc dlouho :D a je tam malo krve :twisted:

Re: Manga and anime

Posted: 22:55 14. Jun 2010
by sandoftime
Clannad - značně emotivní, lehce depresivní životní příběh s několika zázraky v průběhu děje, doporučuji

Lovely Complex - sladká oddychovka a hlavně kopa legrace, anem co se stane, když se pubertální žirafa zakouká do kluka o téměř dvě hlavy menšího, než je ona sama

Re: Manga and anime

Posted: 21:00 22. Jun 2010
by laty
Hetalia,to je něco.Tohle nemohlo vzniknout nikde jinde než v Japonsku. :shock: :lol:

http://www.watchanimeon.com/axis-powers ... episode-1/

Re: Manga and anime

Posted: 22:22 22. Jun 2010
by sandoftime
mě říká security prográmek že ta stránka není bezpečná tak nevím, doporučuju neklikat :P

Re: Manga and anime

Posted: 22:49 22. Jun 2010
by laty
Třeba ho máš příliš paranoidní:).Je pravda,že za bezpečnost se zaručit nemůžu,ale já zatim nic nechytil.

Tady je profil seriálu na csfd http://www.csfd.cz/film/269316-hetalia-axis-powers/