Page 2 of 8
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 13:14 11. Feb 2010
by Rejty
ZČU Plzeň - Pedagogická fakulta - Historie, Český jazyk
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 14:10 11. Feb 2010
by Žorž
Mezinárodní teritoriální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy (hohó, napsané to zní ještě nesmyslnějc - v podstatě to je to kotel moderního dějepisu + kapka politického zeměpisu)
A jistě, hrdě čtu náš fakultní časopis Sociál
Poměrně mě překvapuje, že tu nejsme úplně všichni z technickýho oboru. Přeci jenom...NWN.
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 14:17 11. Feb 2010
by Luelle
až překvapivě hodně humanitních oborů a dost historických =))
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 14:25 11. Feb 2010
by ravangorn
ČVUT v Praze - FJFI - Softwarové inženýrství v ekonomii.
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 14:38 11. Feb 2010
by Bulvic
IT analytik v jedné finanční společnosti, prakticky dělám něco jako testera softwaru.
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 14:47 11. Feb 2010
by loadr
VUT Brno - Stavební inženýrství - pozemní stavby
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 15:00 11. Feb 2010
by kucik
Studuju UK - Matematicko Fyzikální Fakulta
Práce: Vývoj systémů pro řízení letového provozu (FDPS)
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 15:52 11. Feb 2010
by tao kan
konstruktér v Lloyd coils europe, tepelné výměníky, přípravky a vše co jen jde nakreslit v Pro/E.
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 15:56 11. Feb 2010
by Bahnak
Vedoucí expedice švédské firmy-divize vzduchotechnika.
zkráceně - dovezu cokoliv kamkoliv
zkráceněji - děvka pro všechno
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 16:04 11. Feb 2010
by Luelle
Bahnak wrote:Vedoucí expedice švédské firmy-divize vzduchotechnika.
zkráceně - dovezu cokoliv kamkoliv
zkráceněji - děvka pro všechno
a umíš švédsky? =)
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 16:07 11. Feb 2010
by Sobik
Upřímně jsem čekal něco ve stylu:
1. člověk: IT
2. člověk: Správce sítě
3. člověk: Webmaster
4. člověk: IT
5. člověk: programátor
6. člověk: IT
...
Výsledky mě fakt překvapily.

Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 16:13 11. Feb 2010
by Pajule
HAHAHAHAHA
15.ZŠ Plzeň

zaměření hudebka

Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 16:16 11. Feb 2010
by Bahnak
Luelle wrote:Bahnak wrote:Vedoucí expedice švédské firmy-divize vzduchotechnika.
zkráceně - dovezu cokoliv kamkoliv
zkráceněji - děvka pro všechno
a umíš švédsky? =)
ne, komunikace s vedenim je ENGL
švedsky umim jen IKEA

Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 16:50 11. Feb 2010
by J.F.Payne
Právnická fakulta UK, II. ročník.
příležitostně dělám na ČRo 6.
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 17:16 11. Feb 2010
by Jkerry
Sobik wrote:Upřímně jsem čekal něco ve stylu:
1. člověk: IT
2. člověk: Správce sítě
3. člověk: Webmaster
4. člověk: IT
5. člověk: programátor
6. člověk: IT
...
Výsledky mě fakt překvapily.

No mimo to co dělám tak su na firmě jedinej Ajťák. Dělal jsem tam celou síť a udržuju to v chodu (4 Pc)

Jinak už tady jednou zaznělo děvka pro všecko
