Page 2 of 2

Re: nastahované kůže v dungeonech

Posted: 13:18 14. Feb 2010
by kucik
Urcite nezmizi. Ale nedelal bych kvuli tomu zase takovej povyk...

Re: nastahované kůže v dungeonech

Posted: 20:42 14. Feb 2010
by Necrooo
PROSIM VAS, LASKAVE NEZANECHAVEJTE VECI NA ZEMI.
Dnes to je druhy den co jsem uklizel nejaky veci ze zeme (dnes to bylo primo u Ivory, u toho rybnicka jak je u hrbitova).
Diky vsem.

Re: nastahované kůže v dungeonech

Posted: 01:11 15. Feb 2010
by Necrooo
Dnes jsem se byl zadivat u Alchymisty. To zadnej low lvlevlik nedava, tak se ptam kdo tam z vas zanechal na zemi pohozenej ten denik?

Inu ja se ani nedivim ze server pada, kdyz tu kazdej nechava na zemi pohazovany veci. A nejenom novacci!

Re: nastahované kůže v dungeonech

Posted: 19:35 01. Mar 2010
by Esuliams
děkuji někomu za kůže z vlka, které zanechal u rybníčku v Ivory. Až příště někoho uvidím, jak tohle dělá, dostane sekerou po palici

Re: nastahované kůže v dungeonech

Posted: 20:39 01. Mar 2010
by de Aers
No já jednou viděl jak nějaká postavička už nevim méno od acc Jkerry .) nechávala krovky brouka u potůčku v ivory :) v doprovodu malé postavičky Suzi...

Re: nastahované kůže v dungeonech

Posted: 21:40 01. Mar 2010
by hrusi
Za takovýhle prasárny bych rozdával DM killy, kdybych moh. :twisted:

EDIT: Takže nezaručuju, že se udržim, když někoho takovýho uvidim. Jsem někdy dost prchlivej. :)

Re: nastahované kůže v dungeonech

Posted: 22:58 01. Mar 2010
by Luelle
hrusi wrote:Za takovýhle prasárny bych rozdával DM killy, kdybych moh. :twisted:

EDIT: Takže nezaručuju, že se udržim, když někoho takovýho uvidim. Jsem někdy dost prchlivej. :)
já ty DM killy ráda rozdám až takové prasátko potkám =)

Re: nastahované kůže v dungeonech

Posted: 15:05 02. Mar 2010
by hrusi
Luelle wrote:
hrusi wrote:Za takovýhle prasárny bych rozdával DM killy, kdybych moh. :twisted:

EDIT: Takže nezaručuju, že se udržim, když někoho takovýho uvidim. Jsem někdy dost prchlivej. :)
já ty DM killy ráda rozdám až takové prasátko potkám =)
To rád slyšim. :)

Re: nastahované kůže v dungeonech

Posted: 15:28 02. Mar 2010
by Sveneld
ja bych daval dm killy paladinum za ty jeji oře :D - zalagujou me to vic nez kdyz nekdo necha valet bordel po cely lokaci..