Page 2 of 2
Re: Uvodní screen
Posted: 21:52 17. Feb 2010
by G14
me se teda libi!

Re: Uvodní screen
Posted: 16:03 19. Feb 2010
by Krata
žádná změna, ten fakáč už je symbolem Thalie

Re: Uvodní screen
Posted: 16:33 19. Feb 2010
by maku
Krata wrote:žádná změna, ten fakáč už je symbolem Thalie

Ale .. musím se s nečím přiznat... Jak jsem si tu četl ty komentáře, tak jsem se na ten screen začal koukat nějak jinak a už se dokonce i usměju, když ho vidím. Takže beru zpět. Nechat ho tam
