Page 2 of 2

Posted: 12:27 06. Jul 2007
by Morn
Keci to bych musel o tom vědět něco :twisted: :twisted:

Posted: 20:21 07. Jul 2007
by photter
tak sem tam zase, už mi to někdo prosím vopravte...:( :( :(

Posted: 20:25 07. Jul 2007
by Lorelei
photter wrote:tak sem tam zase, už mi to někdo prosím vopravte...:( :( :(
Podívám se. Dělá to ještě někomu ?

Posted: 20:34 07. Jul 2007
by Fidorka
Já nemám problém dostat se z podsvětí , ale naopak se tam dostávám nějak moc často... nešlo by to opravit ? :twisted: Zapnout nesmrtelnost atd... :lol:

Posted: 20:48 07. Jul 2007
by photter
Lorelei wrote:Podívám se. Dělá to ještě někomu ?
opraveno, díky

Posted: 21:08 07. Jul 2007
by Sylmael
Fidorka wrote:Já nemám problém dostat se z podsvětí , ale naopak se tam dostávám nějak moc často... nešlo by to opravit ? :twisted: Zapnout nesmrtelnost atd... :lol:
Co places, aj tak ta z peklicka vzdy vytahuje DM za rucicku ze?

@photter : Opravili ste to tym sposobom - zviazanie duse u boha a potom kill do pekla a prechod cez astarotha, alebo nejak inac?

Posted: 21:53 07. Jul 2007
by photter
nee, to sme zkoušeli s Daanrim a nezabralo to
pomohl ten příkaz z konzole

Posted: 00:04 08. Jul 2007
by Sylmael
pomohl ten příkaz z konzole
Tak to som rad ze to zabralo.

Posted: 10:33 15. Jul 2007
by photter
tak to bohužel pomohlo jenom jednou, povedlo se mi zase zdechnout a zase sem tam uvízlej, udělejte s tím prosím něco :(

Posted: 10:43 15. Jul 2007
by Daanri
no dostal som ho odtial cez ten prikaz cez konzolu, takze by bolo asi fajn aby sa nato pozriel niekto aby to trvalo nastalo :wink:

Posted: 12:12 15. Jul 2007
by Sylmael
Ja to vidim na bug v databaze.

@photter : odlogujes pred restartom alebo nie?

Posted: 13:15 15. Jul 2007
by photter
jasně, akorát jednou sem to nestih ale to už je dlouho a před každým odlogem ukládám

Posted: 14:37 15. Jul 2007
by Sylmael
Je to len napad... ale mozno by to mohlo byt tym tvojim dlhym menom u postavy.