Page 2 of 2

Re: Štít víry

Posted: 07:48 20. May 2010
by nomis_b
jo dívám se, že to tam někdo nedal.. a i kůra a tak.. jsou tma jen změny v trvání, ale ne ty změny účinků.

v koši je starej příspěvek, kde je to takhle :
Zrychleni
---------
misto bonusu + 4 AC bonus +1 AC a +1 AB

Kura
---------
tah za levl, +1 AC za 5 levlu

Privolej blesk
---------
Jen v exteriéru.

Magicke brnenie:
- trvanie 4* tah/lvl.

Kouzlo svetlo:
- trvani 1 tah/lvl

Ostra cepel:
- trvani 1 tah/lvl

Pozehnana zbran:
- trvani 1 tah/lvl

Bozska prizen:
- dava bonus +1 / 5 urovni

Stit viry:
- dava bonus +1 / 5 urovni

Magicke roucho:
- dava bonus +1 / 5 urovni, trvani 1 tah / lvl

Ochrana před přesvědčením / ochranny kruh proti přesvědčení:
- nedává imunitu na mysl proti danému přesvědčení

Silnější magická zbraň:
- trvání tah / úroveň, vylepšení +1 / 5 úrovní

Rozptyl kouzla, modrekaimovo rozptýlení:
- zrušena hranice maximální úrovně na rušení

Silnější rozptýlení:
- zrušena hranice maximální úrovně na rušení, automaticky zruší dvě náhodná kouzla

Vylepšená neviditelnost:
- kryt snížen na 30%

Uzdrav, zraň, hromadné uzdravení:
- léčí / zraňuje 10 hp / lvl

Upravy ucinku kouzel:

Bigbiovky:

-postava odola uspesnym hodem na dovednost vycvik

Uzdrav, Okruh uzdraveni:

-leci a zranuje nemrtve 10 hp / lvl

Ohnivy stit:

-zranuje 1k6+1/uroven (maximalne 1k6+10)

Mestiluv kyselinovy stit:

-zranuje maximalne 1k6+1/uroven (max 1k6+20)

Silnejsi magicka zbran, magicke roucho:

-dava bonus vylepseni +1/5 urovni (max. +5)

Isakova mensi/vetsi boure strel:

-pri uspesnem hodu na reflexy utrpi postava jen 1/2 zraneni

Pravdive videni:

-neodhali automaticky skryte protivniky, ale dava schopnosti kouzel prohledni neviditelnost a ultravideni, navic dava +1/uroven sesilatele do vsimavosti

Najdi pasti:

-zspech neni automaticky, testuje se na obtiznosti pasti, 1k20 + sesilatelska uroven

Zaklep:

-uspech neni automaticky, testuje se na uroven zamku, 1k20 + sesilatelska uroven

Zran:

- zranuje za 10 hp / lvl

Re: Štít víry

Posted: 09:17 20. May 2010
by -RoF-
Jistě, ale hodně věcí neplatí a hodně jich je změněných a je ted i dost novinek.

Možná by fakt stálo za to trošku zauktualizovat web a napsal tam novinky a opravit to co funguje jinak.

Ted ani nevím jak je to s fungováním omezení síly na zbroje a štíty, někdo říká že funguje, někdo ne, tak já nevím.

A ted si to vemte z pohledu nováčka, prostuduje si si vše co je na webu a pak vleze do hry a díví se že je to jinak .

A pochybuju že se bude někdo hrabat v koši na foru a nebo v zaspamovaných tématech.

To je to samé, jak sem si kdysi stežoval, že mi zdechla Aria, která u sebe měla 300k no sice ji Rain donesla do chrámu, ale při okrádání Aria měla u sebe jen 50k. Taky sem nikde nenašel, že mrtvola může mít jne 50k a zbytek zmizí v nenávratnu. A odpověď od DM byla, že to někde je, ale je to zasrané spamem. Takže tak :wink:

Re: Štít víry

Posted: 10:07 20. May 2010
by kucik
Průběžně se to snažim doplňovat, ale dohlédávat starý změny je trochu pracný.

Re: Štít víry

Posted: 10:19 20. May 2010
by Rejty
Všechny ty klerický boosty jsou +1 / 5 levelů. Pak tam tuším není napsáno, že boosty do vlastností dávají fixně +4.

Re: Štít víry

Posted: 13:10 20. May 2010
by sandoftime
+1 za 5 levelů nebo 1 + 1/5lvl? jestli má pak kler na 20 z těch kouzel +4 nebo +5