Page 2 of 2

Re: Problém se zobrazením

Posted: 20:17 20. Feb 2010
by kucik
V dnesni dobe flashek o velikosti desitek giga a sitovek, ktere zvladaji 100Mbps - 10Gbps v tom nevidim vedu.

Re: Problém se zobrazením

Posted: 20:20 20. Feb 2010
by Modrovousice
exterák je super. Nosím nwn všude sebou.

Re: Problém se zobrazením

Posted: 20:27 20. Feb 2010
by Tretas
Modrovousice wrote:exterák je super. Nosím nwn všude sebou.
Nápodobně, ale nebudem to tu víc spamovat. 8)

Falle, zkoušel si vypnout stíny, nastavit různé úrovně grafiky atd? Já měl problém vždy v tom.

Re: Problém se zobrazením

Posted: 20:50 20. Feb 2010
by Czech_Luthor
jj zkoušeli jsme, nic nepomohlo.

Re: Problém se zobrazením

Posted: 21:22 20. Feb 2010
by Necrooo
Czech_Luthor wrote:Snažte se překopírovat 15GB :twisted:
Tak mu smaž override a překopiruj tam svuj. Ten snad nema 15GB.
Jinak pokad jedete na stejne síti je dobry vyuzit Icq trebas. Hojne delam doma mezi dvema pc (pro me rychlejsi nez pres externi disk), to je naky Giga hned presunuty 8)

Re: Problém se zobrazením

Posted: 13:35 21. Feb 2010
by Czech_Luthor
Včera sme zkoušeli jen HAKy které mají 8GB... po chvílce z toho chcípl na pár minut net :D

Re: Problém se zobrazením

Posted: 00:04 22. Feb 2010
by sandoftime
ta voda která je na screenu

je animovaná, vypnout, karty které mají pixel shader umožňují v nwn nastavit animovanou vodu ale ze zkušeností vím že zapnuté animace vody dělají jen problémy v enginu

pokud se v nastavení grafiky moc nevyznáte, doporučuji spustit autodetekci, kterou má nwn launcher implementovanou, ta chyba je někde v grafickém nastavení, haky tohle nebudou (nejspíš)

Re: Problém se zobrazením

Posted: 00:40 22. Feb 2010
by Necrooo
Ste vsichni chytri jak tak koukam. Ale tam vzadu pokad to z toho stromu jsou svetla, tak jak jsem rekl, tento problem jsem mel a bud za
A) pomohl reinstal celych nwn a nasledneho nahrani haku, cepu atd dle poradi
ci za B) stazeni jinych driveru na graf.kartu

Ps. Co se tyce nastaveni grafiky v nwn, tak mam vse na maximum, vse mam zaple a jede mi to v pohode - takze to ze neco povipina, dle me problem nevyresi. 8)

Re: Problém se zobrazením

Posted: 00:48 22. Feb 2010
by kucik
Tohle se mi stavalo s jednou verzi ovladacu grafiky. Chovalo se to nahodne. Bylo to na nvidia GF Go 6200. Ovladace to chce zkouset ruzny verze.

Re: Problém se zobrazením

Posted: 12:18 22. Feb 2010
by Necrooo
Jestli to pomuze - NVIDIa GeForce 8400M GS
a verze je: 7.15.11.7713 (jo stara jasny, ale na tech novejsich sem mel problemy s tim svetlem a to me dost deptalo ve hre, takze jsem musel degradovat na nižší, starší) - jinak jsou z 3.12.2008

Re: Problém se zobrazením

Posted: 12:23 22. Feb 2010
by kucik
Já jsem na linuxu prošel asi pět různejch driverů, než jsem našel nějakej bez chyb. Takže to zkus touhle cestou.