Page 2 of 4
Re: Rudné nánosy
Posted: 00:00 28. May 2010
by -darkvision-
Ozivuji aby si toho Tým vsiml

Re: Rudné nánosy
Posted: 07:43 28. May 2010
by nomis_b
jo no update sem delal ja, tkaze bych asi mel opravit i pripadnou chybu
Hele a nejde tezit nic? nebo jen urcita surovina ?? Staci mi lokace a ja si najdu co ze to melo byt za surovinu.
Re: Rudné nánosy
Posted: 08:09 28. May 2010
by Radim
No tak mě to šlape v klidu jen bez pohybovýho efektu
Re: Rudné nánosy
Posted: 08:18 28. May 2010
by -darkvision-
Presne. Bez pohybu.
Lokace? Hmm, jeji nazev fakt nevim, neco jako EDIT myslim se to jmenuje nebo EDIT NOMIS: zatajena lokace, kvuli zvidavcum A jedna se o meteorickou ocel. Vykutal jsem 2 ty cely rudny sloupy, mel jsem z toho mit asi 8rudy a najednou cumim ze vazim furt stejne a kdyz sem hledal v invu nebyla tam.
Do deseti minut jsem byl tezit cin a ten jsem kutal normalne. (bez efektu, ale alespon rudu jsem ziskaval).
Re: Rudné nánosy
Posted: 08:41 28. May 2010
by nomis_b
a sel ten metor tezit predtim v pohode ? pred updatem ?
Re: Rudné nánosy
Posted: 08:51 28. May 2010
by -darkvision-
Jo sel, byl jsem tam dvakrat pred updatem (nez si udelal aby padalo Gs). A pak po te uprave.
Pred to slo, po to uz neslo.
Pro rypavce, netezim to v Gsku, nemam zapotrebi.

Re: Rudné nánosy
Posted: 09:26 28. May 2010
by nomis_b
OK podivam se jak je to s tim meteorem.
nekdo jinej ho asi moc nezkousel tezit od te doby, co ?
Re: Rudné nánosy
Posted: 10:32 28. May 2010
by -darkvision-
Myslim ze jsem nyni jedinej kdo jim to tam dokaze natezit

Re: Rudné nánosy
Posted: 15:51 28. May 2010
by -darkvision-
Ted si kopu stinovou ocel a neshazuje mi to Gs. Animace kopani neni, v Gsku jsem a kopu si.
Re: Rudné nánosy
Posted: 16:54 28. May 2010
by Esuliams
Zase jsme zkoušeli těžit, ruda je, ale animace není
Re: Rudné nánosy
Posted: 12:39 29. May 2010
by nomis_b
jeste sem se k tomu nedostal... tusim nejdrive v nedeli vecer se k tomu dostanu, takze zatim nemusite hlasit chyby, nez to poradne otestuju..
Re: Rudné nánosy
Posted: 20:15 10. Jun 2010
by -darkvision-
No ja hlasim, ze stale jde kopat v Gsku a nedela to animace - mozna ses k tomu jeste nedostal, nevim. Radsi hlasim.
Re: Rudné nánosy
Posted: 07:41 11. Jun 2010
by nomis_b
ja to hotove mam, ale furt ot jeste nikdo nenahral na server

Re: Rudné nánosy
Posted: 20:37 13. Jun 2010
by hrusi
Jsem byl taky na oceli a taky mi jí to nešlo vytěžit (taky bez GSka) jen to vypisovalo v případdě potřeby mam screen logu tak pokud nojmisi chceš hodim ti ho sem. Stínovka mi šla těžit normálka ruda padala. Zkoušel jsem těžit i jeden krystal ten taky v poho.
Re: Rudné nánosy
Posted: 21:40 13. Jun 2010
by hrusi
Ještě jsem se chtěl zeptat jestli je možný, aby mi vytěžený rudy byli danný dodatečně? (není to pro mě zrovna hračka se tam dostat)