Page 2 of 2

Re: Webkomixy

Posted: 17:04 23. May 2010
by Pajule
Luelle wrote:
Bahnak wrote:tak mě napadlo, můj oblíbený webkomiks:
http://feministky.cz/
sice v něm nejsou moc obrázky (díkybohu), ale zato je u něj o to větší zábava :-D
já se občas stydím, co jsou slepice schopný stvořit :oops:

občas? tam je takovejch kravin neskutečnejch... :roll:

Re: Webkomixy

Posted: 17:39 23. May 2010
by Ikstremist
Bahnak wrote:tak mě napadlo, můj oblíbený webkomiks:
http://feministky.cz/
sice v něm nejsou moc obrázky (díkybohu), ale zato je u něj o to větší zábava :-D
Takovejch budu mit jednou plnou ordinaci :mrgreen: Ale tam se člověk smat nemuže.

Re: Webkomixy

Posted: 18:05 23. May 2010
by -darkvision-
No ten clanek o tom jak ma najetou mesicne 100km a jak chtela objet auto na křižovatce, to mě fakt rozsekalo :lol:

Re: Webkomixy

Posted: 18:11 23. May 2010
by kucik
Prijde mi, ze uz trosku polevili. V tom upozorneni pri vstupu byvaly lepsi hlasky. :)

Re: Webkomixy

Posted: 19:20 23. May 2010
by KaTo
*zakašle*
Jsi-li starší 18ti let, netrpíš hemeroidy, nejsi homofobní, xenofobní, kristofilní, edit pro Luelle :oops: : a nejsi ani anglofobní apod., doporučuji tento komiks:
http://www.oglaf.com/

...a pro všechny ostatní:
http://www.ctyrlistek.cz/

Re: Webkomixy

Posted: 19:43 23. May 2010
by Luelle
KaTo wrote:*zakašle*
Jsi-li starší 18ti let, netrpíš hemeroidy, nejsi homofobní, xenofobní, kristofilní apod., doporučuji tento komiks:
http://www.oglaf.com/
zapomněl jsi dodat... A USMÍŠ ANGLICKY :mrgreen:

Re: Webkomixy

Posted: 23:31 23. May 2010
by Xullfryn
Bahnak wrote:tak mě napadlo, můj oblíbený webkomiks:
http://feministky.cz/
sice v něm nejsou moc obrázky (díkybohu), ale zato je u něj o to větší zábava :-D
Úplně nejlepší tahle věta v sekci Náš program- cituji: "Nevidomí občané si mohou náš program přehrát níže, případně stáhnout zde." :D :D