Page 2 of 2

Re: artefakty

Posted: 18:15 24. Feb 2010
by nomis_b
ocarovavani se bude taky predelavat, takze jednoduse muzu rici, ze rukavice budou ekvivalentni kamam.. ted mi prijdou kamy vice vyhodnejsi (diky vice moznostem boostu apod.).

Ohledne krejciho je to tezsi, rpotoze ten obsahuje nejvice druhu vyrobku (kape, opasky, boty, rukavie, bojove rukavice , lehke zbroje...) takez tam je jeste stav, ktery bude po zmenach ve vyvoji, ale predem muzu rict, ze urcite rukavice s utokem budou. to ze nejsou ted je jen bohuzel diky desinformacnimu ruchu. nek kazdy WB hraje mnicha a ne vsechny valstnosti jdou dat na vsechny predmety. je to zhruba poprve, kdy sem si vsiml takovehoto problemu. Treba sem zaregistroval rukavice na umeni, ze chybi, na ty sem si taky proste nevzpomnel..

Re: artefakty

Posted: 18:54 24. Feb 2010
by černý vlk
nomis_b wrote:ocarovavani se bude taky predelavat, takze jednoduse muzu rici, ze rukavice budou ekvivalentni kamam.. ted mi prijdou kamy vice vyhodnejsi (diky vice moznostem boostu apod.).

Ohledne krejciho je to tezsi, rpotoze ten obsahuje nejvice druhu vyrobku (kape, opasky, boty, rukavie, bojove rukavice , lehke zbroje...) takez tam je jeste stav, ktery bude po zmenach ve vyvoji, ale predem muzu rict, ze urcite rukavice s utokem budou. to ze nejsou ted je jen bohuzel diky desinformacnimu ruchu. nek kazdy WB hraje mnicha a ne vsechny valstnosti jdou dat na vsechny predmety. je to zhruba poprve, kdy sem si vsiml takovehoto problemu. Treba sem zaregistroval rukavice na umeni, ze chybi, na ty sem si taky proste nevzpomnel..
díky za informace..předpokládám že se stav rukavic nechá zatím tak jak je a že se rukavice budou dát šít (a používat) až po zavedení celého craftu najednou..

Re: artefakty

Posted: 19:11 25. Feb 2010
by nomis_b
ano, crafty se bodu menit postupne, a zavadet postupne, at se z tech BUG u v nich najednou nezblaznim. a krejci je dost kriticky, ale jeste neni doreseny. prvni bude na rade zlantik, a to doufam do par tydnu bude vyresene. Zalzi to jen na tom, jak moc budud chitti usetrit a mit pivo misto v hospode doma u toolsetu :wink:

Re: artefakty

Posted: 19:36 25. Feb 2010
by Necrooo
nomis_b wrote:ano, crafty se bodu menit postupne, a zavadet postupne, at se z tech BUG u v nich najednou nezblaznim. a krejci je dost kriticky, ale jeste neni doreseny. prvni bude na rade zlantik, a to doufam do par tydnu bude vyresene. Zalzi to jen na tom, jak moc budud chitti usetrit a mit pivo misto v hospode doma u toolsetu :wink:
Kam ti ty basy piva mame zasílat? :roll:

Re: artefakty

Posted: 20:13 25. Feb 2010
by nomis_b
Hostel Joo-rooms
apartment no. 15
room 3
Geroja Tepiča 7
Novi Sad
Serbia

(nekecám)

http://www.novisad-rooms.com/site/html/gallery_set.php
ten vlevo uprostred to s cernym nabytkem tam prave sedim.

Re: artefakty

Posted: 13:24 28. Feb 2010
by Sobik
Nechci spamovat, tak to napíšu sem: Nebylo by možná do popisku těch artefaktů přidat informaci, co je to za zbraň? Ono to kolikrát nejde z názvu poznat. :)

EDIT: Případně i krátkou historii. :)

Re: artefakty

Posted: 14:49 28. Feb 2010
by černý vlk
Sobik wrote:Nechci spamovat, tak to napíšu sem: Nebylo by možná do popisku těch artefaktů přidat informaci, co je to za zbraň? Ono to kolikrát nejde z názvu poznat. :)

EDIT: Případně i krátkou historii. :)
nebo dát do knihovny v Karathě knihy, kde to bude naznačeno a historie popsána...aby to nebylo jako teď, tak trochu neosobní...jen pevně doufám, že budou artefakty po úpravě dosti převyšovat craftové výrobky...aby nebyl artefakt jako teď vnímán jako sběratelský prestižní kousek, který je dobrý tak maximálně pověsit nad krb ;)

Re: artefakty

Posted: 15:31 28. Feb 2010
by Tretas
A nechcete toho nějak moc? Artefakty jsou něco výjimečného a zcela určitě nebudou jejich vlastnosti známy v Karathské knihovně. Jak by o nich ti knihovníci zjistili ty informace? :wink:

Re: artefakty

Posted: 16:18 28. Feb 2010
by Sapal
Tretas wrote:A nechcete toho nějak moc? Artefakty jsou něco výjimečného a zcela určitě nebudou jejich vlastnosti známy v Karathské knihovně. Jak by o nich ti knihovníci zjistili ty informace? :wink:
Legendu dělá legendou její minulost. ;)

Re: artefakty

Posted: 16:23 28. Feb 2010
by Tretas
No právě... proto by takováhle legenda měla být známá nějakým starcem, nebo co já vím a získané informace jen pomocí Q. 8)

PS: Nechcu rýpat, ale přiznej se jestli bys chtěl artefakt kvůli jeho historii nebo kvůli jeho vlastnostem a tou honosí jak s ním budeš vypadat... :)

Re: artefakty

Posted: 16:53 28. Feb 2010
by Sobik
Takhle, mě jde spíš o to, jak rozeznáš bitevní sekeru, trpasličí válečnou sekeru, velkou sekeru, ruční sekeru a oboustranou sekeru a jenom podle názvu? :)
Dokáže naštvat, když x měsíců hledáš kousky k bitevní sekeře a nakonec zjistíš, že te to trpasličí a ty jí nemůžeš používat. ;)

Re: artefakty

Posted: 17:20 28. Feb 2010
by Sveneld
to je holt risk - ta nevedomost - do kteryho jdou vsichni..

Re: artefakty

Posted: 17:24 28. Feb 2010
by černý vlk
Tretas wrote:A nechcete toho nějak moc? Artefakty jsou něco výjimečného a zcela určitě nebudou jejich vlastnosti známy v Karathské knihovně. Jak by o nich ti knihovníci zjistili ty informace? :wink:
tak nějak nechápu co je moc na tom, co jsem napsal a nechápu ani narážky a argumenty...trochu to rozvedu:
1) artefakty beru jako unikátní věci, které mají svá jména, původ, bývalé vlastníky, věci, o kterých se říkají legendy a pějí písně.
2) báje a pověsti sepisují jen knihovníci? Karathští knihovníci pátrají po informacích? no nevím nevím jestli je tohle práce knihovníka..Knihovníkem je pro mě člověk (elf, hobit..), který informace třídí, dbá o jejich uskladnění a zaručuje se jejich dostupností pro veřejnost..
3) nevím kde jsi přišel na to, že by se někde měly objevovat informace o vlastnostech..ale rozhodně by mělo v legendě zaznít, že třeba nějaký artefakt zářil nadpřirozeným světlem a po jeho ráně se nejčernější duše světa měnily v seškvařený kus masa (božské zranění proti zlu). A taky informace o typu zbraně je asi jasná ;)

Re: artefakty

Posted: 18:34 28. Feb 2010
by LDamian
Pokud o tom artefaktu nejsou zname informace. Jak vlastne vim, ze to co drzim v ruce slozene, je berla mrazilka a ne treba - Obri rampouch... ?

Pokud ty artefakty maji sva znama jmena, tak to znamena, ze se o nich vi.

Takze to neni o tom, zda ty informace nekam dat IMHO. Je to o tom, zda to nekdo bude chtit vsechno vymyslet a sepsat.

PS> dokonce i mnohem mene slavne veci u Dobrodruha maji casto sve pribehy. Co teprve pribehy o artefaktech... To budou vylozene zlidovele myty a legendy.