Page 2 of 2

Re: Smrt?

Posted: 23:49 14. Mar 2010
by Firefox_
Vytáhne mě někdo, nebo musím přes dabla?

Re: Smrt?

Posted: 00:07 15. Mar 2010
by Luelle
account a postava?

Re: Smrt?

Posted: 01:02 15. Mar 2010
by Firefox_
Acc : Firefox_
postava : Legewiel R'rorrok

Díky

Re: Smrt?

Posted: 01:04 15. Mar 2010
by Luelle
Firefox_ wrote:Acc : Firefox_
postava : Legewiel R'rorrok

Díky
nemůžu to udělat pokud nejsi nalogovaný..takže mi napiš PM jak se ti to hodí