Page 2 of 9
Re: Zlatník
Posted: 20:28 08. Mar 2010
by maliarda
tak tady:
Re: Zlatník
Posted: 20:53 08. Mar 2010
by maliarda
tohle na mě teď vyskočilo:
EDIT: při dalším dokončeném šperku to samé...
Re: Zlatník
Posted: 21:28 08. Mar 2010
by nomis_b
jo uz se nahrava na server nejake update. do neho to asi bude halsit chybu, ale po nem by to melo byt OK. jednalo se o rpobelm ve vyhledavani v 2DA, aby se spravne nastavilo, od jakeho lvlu to muezs pouzivat.
Re: Zlatník
Posted: 21:42 08. Mar 2010
by maliarda
já nechci být za rejpala, ale zjistila jsme následující:
teď zjištěná kombinace prstenu s kameny přidává +1 do vlastnosti... náklady jsou cca 20000 zlatek a u klenotníka stejný prsten stojí 6000...
není to chyba? To neprodám ani náhodou
Re: Zlatník
Posted: 21:54 08. Mar 2010
by nomis_b
da se udelat i levneji podle me. jeslti ne, muzou si tyhle "drobne" chyby doladit. (drobne proto, ze to jde prodat i NPC, ktery ti da cenu nakladu i kdyz to je v obchode jine.. )
kdyztak se ozvy za tyden, s nejakym vetsim soupisem pres PM.
Re: Zlatník
Posted: 13:35 15. Mar 2010
by -RoF-
maliarda wrote:..... navíc bych ráda zjistila, jestli zůstaly materiálům a kamenům stejné vlastnosti
.....
Jo tenhle dotaz mě zaujal. Vlastnosti kamenů zůstaly stejné jak v předchozí verzi a nebo se nějak měnily?
Že třeba dřív ametyst dával například výdrž a ted dělá něco jiné.
Upozorňuju že s craftem začínám ted a předtím sem ho nedělal (nebo aspon ne nějaké skládané výrobky)
Re: Zlatník
Posted: 13:59 15. Mar 2010
by nomis_b
jop. delaji se jine veci nez predtim. je i jina pravdepodobnost uspechu, je to proste uplne prekopany. ale jeslit mi poslete screen s nejakym lvlem zlatnika, poslu vam kousek tabulky, at mate nejakou predstavu, co to zhruba umi.
Re: Zlatník
Posted: 14:09 15. Mar 2010
by -RoF-
Díky
No a vlastnost kamenu je stejná at ho vložím do jakého matrošu chcu jo? Třeba at vložím nějaký kámen X do zlata nebo do stínovky, tak má furt třeba výdrž? A mění se jen síla (třeba z +2 na +4).
Jinak tabulka netřeba, já si to nějak vyzkoumám, beztak je Aria nizký lvl.
Re: Zlatník
Posted: 14:50 15. Mar 2010
by nomis_b
ne. do kazdy kov ma jine max. %, ktere se do nich vejde.
(tipuju) napr. do cinu se vejde jen 20%, do zeleza 40%....
ale kdyby treba 20% delalo vydrz +1, tak 20% at uz to smichas s cimkoliv, (jinym sutrem, kovem atd..) to bude vzdy delat vydrz +1
doplnim tam trosku hlasku, aby to bylo jasnejsi, pri pouziti presne ktereho kovu jak bude vypadat vysledek. mam to v ukolnicku, ale ten je ted celkem zaplneny

Re: Zlatník
Posted: 17:58 15. Mar 2010
by Xantipa
-RoF- wrote:maliarda wrote:..... navíc bych ráda zjistila, jestli zůstaly materiálům a kamenům stejné vlastnosti
.....
Jo tenhle dotaz mě zaujal. Vlastnosti kamenů zůstaly stejné jak v předchozí verzi a nebo se nějak měnily?
Že třeba dřív ametyst dával například výdrž a ted dělá něco jiné.
Upozorňuju že s craftem začínám ted a předtím sem ho nedělal (nebo aspon ne nějaké skládané výrobky)
co vim tak vsechny vlastnosti se zmenili, Aysha si rve vlasy

Re: Zlatník
Posted: 18:24 15. Mar 2010
by maliarda
Jo, co jsem zatím zjistila, změnilo se všechno... ještě otázka
povedlo se mi přijít na kombinaci, kdy dostanu +1 do vlastnosti... je to u bronzu, ale s takovými náklady, že to o dost přesáhne cenu, za jakou se dá stejná věc pořídit u klenotníka.. je to tak v pořádku?
Re: Zlatník
Posted: 18:29 15. Mar 2010
by nomis_b
ceny sem jeste presne nedoladoval, zustali pri starych, protoze se budou pak muset i odvijet s tou novou paletou.. ale predtim byl u +1 veci taky problem s vykupni cenou.. tedy ze byly neprodejne PC. kolik ti vysli naklady? ted si z hlavy nevzpomenu na cenu bronzoveho prachu (+ kamene zhruba)
tusim ze prave ty 2 kameny tam ted davaji vetsi cenu, nez prach, ze ? no mohl bych posunout cenu tech nizsich prachu dolu. uvidim, kdyz mi posles PM s cenou presne jak ti to vyslo, zamyslim se nad zmenami.
Re: Zlatník
Posted: 20:16 19. Mar 2010
by maliarda
zkoušela jsem titanový prstýnek.. pokud přidám dva stejné kameny, je všechno v pořádku, ale jakmile zkusím smíchat dva různé, píše mi to, že musím přidat další kameny dle nastavení..
příklad:
hl. kámen ametyst, vedlejší ohnivý achát... chce to po mě další kámen, přidám další ametyst... sežere to všechny tři kameny a výsledný šperk je titanový prsten s ametystem a ametystem
ten achát z toho úplně vypadne, poměr smíchání jsem měla na max % hlavního kamene
je to v pořádku?
Re: Zlatník
Posted: 10:54 23. Mar 2010
by nomis_b
huh. dela to jeste nekomu jinemu? je to jen u tohoto kovu ? Je to ojedinela chyba?
tohel vidim poprve, vypada to, ajk by to vubec nefungovalo, ale me to doma slape.
urcite staci mit 2 kameny, neni treba pridavat treti.
Urcite staci mit pri nastaveni A a B mit jen A a B , ci B a A , urcite je zbytecne tam davat dalsi stack A, B ci C
Re: Zlatník
Posted: 17:48 23. Mar 2010
by maliarda
zatím zkoušeno až po titan..kromě titanu to funguje dobře.. vyzkoušeno znovu a opravdu to nejde..pokud tam naskládám dva stejný kameny, bez problému..dva různý kameny.. chybka a nejde to, chce to prostě další šutr..ještě vyzkouším při menším % hlavního kamene