Page 2 of 5

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 21:39 08. Mar 2010
by Esuliams
neboj se, už jsem s ním měla "tu čest" potkat ho ve hře, překvapivě na Thalii. Tak mi tu nedělej kázání, ano? Však uvidíme...

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 21:49 08. Mar 2010
by Tretas
Esuliams wrote:neboj se, už jsem s ním měla "tu čest" potkat ho ve hře, překvapivě na Thalii. Tak mi tu nedělej kázání, ano? Však uvidíme...
Nemá to smysl se tu dohadovat. Já jsem svůj názor napsal, někdo jej pochopil *koukne na Pajky* někdo ne...

Navíc jsme v docela špatném tématu. :)

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 22:33 08. Mar 2010
by Lord_Berserk
Tretas wrote:
Pajule wrote:Trestasem
Nemrv mi to jméno pokaždé, když je to možné. :mrgreen:
Pajky ho chtela urcite ztrestat, proto ma rada tak tvy jmeno.... Trestáse(m) :idea:

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 22:55 08. Mar 2010
by Pajule
trálalááá tam tam dumdy dumdy dum...bude hřbitůvačka kvůli tomu ménu nakonec..
ted přijde daanri seřere nás a nařkne ze spamu...


dm si ho jistě ohlídá ;)

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 23:27 08. Mar 2010
by sandoftime
Aliik wrote:chudak...se na neco zepta a vy ho hned takhle zkritizujete
my ho totiž dobře známe :) ona byla totiž vedle na serveru nedávno velká akce kryštof a já už tehdy předpovídal že to všechno přijde sem a tradá - už to začíná

a jasně že by měli všichni dostat šanci, jenže ono to je občas jako metat tuny hrachu na stěnu

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 00:26 09. Mar 2010
by Daanri
Pajule wrote:trálalááá tam tam dumdy dumdy dum...bude hřbitůvačka kvůli tomu ménu nakonec..
ted přijde daanri seřere nás a nařkne ze spamu...


dm si ho jistě ohlídá ;)
Ja uz to vzdal s vami spameri...zaspamujete vsetko co len mozete a potom sa ma clovek prerabovat v hromade zbytocnych prispevok. Ked nemate k tomu povedat nieco rozumne tak sa radsej nevyjadrujte. :roll:

A aby som nebol uplne off topic aj ja, tak co sa tyka tych prichodzich...ked skusia bugovat, porusovat pravidla alebo inac znechucovat hru ostatnym tak velmi rychlo poletia...inac je Thalia otvorena kazdemu.

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 09:55 09. Mar 2010
by curmande
díky Daanri...opravdu nemam v plánu tady bugovat protože aspoň někde ban mít nechci (já na arkhu nebugoval nevim co ty dmka na mě tam narafičili a pak mi dali bezduvodnej ban-na demone to byla pomsta za kamose:))
no a abych moc neodbočoval od tématu...opravdu by to nějak nešlo kdybych si třeba udělal sukuba a hrál s nim pěkný rp v podtemnu ?

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 10:02 09. Mar 2010
by de Aers
Msta nikdy není dobrý důvod k něčemu špatnému. Tím se již do Tebe nijak nenavážím, pouze... spamuji ? :)

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 10:33 09. Mar 2010
by nomis_b
curmande wrote: no a abych moc neodbočoval od tématu...opravdu by to nějak nešlo kdybych si třeba udělal sukuba a hrál s nim pěkný rp v podtemnu ?
ne.

ale je mozne si dole udleat kobolda, kterej opravdu vypada jako kobold, nebo hikavrana, je to takova obri korba.. a neco co asi neznas. dokonce na nej funguje vetsina vybaveni , a kazde vypada jinak.. tot me doporuceni.


Pokud by si hral moooooc dobre RP tak sem znal jednu postavu, ktera CASEM ziskala jednu premenu ... takze asi tak.. urcite ne od zacatku.

PS: Ten kobold je fakt nadhernej, zkus si ho a uvidis. doporucuji jen sedou kuzi, at ti sedi s nastavenim toho kobolda a nemas divny prechod mezi tvoji kuzi a nasatavenou kuzi postavicky. chce to vyzkouset.

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 13:02 09. Mar 2010
by curmande
ten kobold se muze pres externi program nebo ho musim vytvořit a kdybych ho musel nějak udělat tak jak..a tu hikavranu fakt neznam:D

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 13:05 09. Mar 2010
by sandoftime
ať nezakládám nový topic, je možné někde požádat o změnu portrétu postavy? já u jedné své postavy portrét nevidím (tzn. není ani v balíku pro thalii) a nevím kam jsem ho dal ani jaký má být :oops: potřeboval bych nový

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 13:07 09. Mar 2010
by Daanri
Viz stranky a forum Thalie.

http://thalie.pilsfree.cz/rasy-53.htm

Najdes tam vsetko podstatne od vlasnosti, cez navod ako nastavit subrasu a realie zo sveta. Staci citat.

Co sa tyka externych programkov tak tie na Thalii podporovane nie su a pouzivanie takehoto programku je v podstate porusenie pravidiela.

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 13:11 09. Mar 2010
by curmande
dobre dik moc a nejaky rady ohledne kobola? nabozenstvi?

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 13:17 09. Mar 2010
by DenGrasse
reálie koboldů nejsou ještě úplně dotažené, každopádně je to menšinová rasa nemající vlastní sídliště, takže RP kobolda je poměrně těžké (buď jsi otrok někoho mocnějšího, nebo si musíš nějak fikaně poradit).

S náboženstvím je to snadné, koboldi se bohů (těch temných) spíš bojí, než by je uctívali, takže jim občas skládají jednoduché oběti, aby odvrátili jejich hněv. Pokud někde narazí na sílu, která je pro ně nepředstavitelná, mohou ji začít uctívat.
Kobold - otrok bude obvykle uctívat božstvo svých pánů.

PS: v budoucnu se to může změnit, pokud budou dotvořeny reálie této rasy podrobněji.

Re: Změna vzhledu postavy

Posted: 13:20 09. Mar 2010
by curmande
takže hrát kobolda neni žádná výhra (tak si rozjedu neco co je spíše dobro...např: Aasimar)