Page 2 of 15

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 20:22 09. Mar 2010
by Bahnak
to craft z pohledu kraftera:
Kovařina a očarování - to že jdou male očarovat málo a velké hodne je z herniho hlediska podle me OK, viz. komentaře výše, v minulem stavu sperkariny i nynejsim se da naboostit na vydrž tak, aby se dal devast prehodit bez problemu. čili velky DMg zustane jen obouručkám, kterých je na servru k videni čim dal tim min...
Zjednodušeni keramiky - už to chtelo, bute to vyvazenejsi
Zlatnik - byl preboostenej, viz. charaktery ktere si diky sperkum pozvedaly atributy na max. a jeste si stihly naboostit OC a savy... ted to bude alespon o tom co kdo preferuje a cemu da prednost pred jinym, pripadne stridani predmetu...
Sití - hlavne at jdou ty rukavky pro monka, na ne lidi nadavaj už dlouho... zbytek OK
(nekdo tu psal neco o koženych zbrojích, souhlas, jsem pro at jsou pouzitelne)
platner - kosmetika, takze defakto nic... tady bych byl spiše pro posilneni craftu, nebot jako valečna plechovka stejne použivam rukavice i botky od sevce (bonusy na odolnost a obratnost)
Truhlarina - trochu oříšek, nej štíty jak už nekdo psal jsou kramek, neni duvod resit stity od truhlare... bud promazat kramek a nebo boostnout truhlare... sipy by chtely do baliku po 10k jako v krame, luky mi prisly OK

Jinak je jasny ze craft ted pujde vseobecne trochu ztuha, zabehnuty lidi si budou muset udelat novy tabule a zmenit mnohdy pristup ke kraftu, u sperkariny a sevcoviny se nam zmenil pomer surovin na jeden vyrobek (podle me dobre, ten nepomer mezi kovanimzbrani/zbrojí a siti/zlatnik byl primo sílený...)

Trpelivost vyresi vse za nas, reakce pomuzou doladit vse... ode mě spokojenost a velke diky Nomisovi za tuny času stravene programovanim... kež by jsme byli stejne pracovití a trpěliví...

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 13:27 20. Apr 2010
by Jose
ad devast: mozna bych si vzal priklad z kandu a nastavil omezeny pocet devastu. DC bych urcite nesnizoval bo poradny devast ma stejne jen rdd jak psal sando.

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 22:42 20. Apr 2010
by sandoftime
já se tak těším až se objeví WM na dvě kukriny přes sílu s možnými 6ti devasty za kolo...

tak hrozně se na to těším :)

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 23:09 20. Apr 2010
by wooh
sandoftime wrote:já se tak těším až se objeví WM na dvě kukriny přes sílu s možnými 6ti devasty za kolo...

tak hrozně se na to těším :)
Myslím že tu takové už dávno je :D

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 06:08 21. Apr 2010
by Esuliams
jo drobet jste zaspali. A ty úpravy tohodle jste ještě asi taky nezaznamenali :roll:

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 08:05 21. Apr 2010
by Jose
Tak me je to v celku jedno. Devast uz 4roky nepouzivam a kdyz me sejme tak co uz :)

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 08:27 21. Apr 2010
by Sobik
Prosím do očarování a kovařiny už nerejpat, to už je pěkně vyvážený dle mě. :oops:

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 10:36 21. Apr 2010
by černý vlk
Sobik wrote:Prosím do očarování a kovařiny už nerejpat, to už je pěkně vyvážený dle mě. :oops:
vyvážené...hmm...ale budiž..jen mi je líto té triplicity...
1) 2H zbraně mají zvětšené základní DMG oproti 1H
2) 2H zbraně mají 1,5 x počítánu sílu do DMG
to je všechno málo, co takhle:
3) 2H zbraně musí mít navrch i v elementárním zranění (ať žijí dexteři)

takže ano, do očarování nerejpat, stačí jet na 100 - 120% a to zvládne každý..Podle mě je to nadbytečný craft.

a do krejčoviny co se délky výroby týká, taky nerejpat...šít chrániče z legendární kůže real 7 hodin je naprosto v pohodě

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 11:04 21. Apr 2010
by efu_redo
černý vlk wrote:a do krejčoviny co se délky výroby týká, taky nerejpat...šít chrániče z legendární kůže real 7 hodin je naprosto v pohodě
Záleží na tobě, jestli ti to za to stojí. Pokud něco chceš, musíš pro to něco obětovat. K tomu všemu, si to můžeš krásně odehrát a nedělat to v jeden den.

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 12:22 21. Apr 2010
by sandoftime
mě se jen líbí jak se tu tým ohání frázemi, že dexaři nebudou výrazně oslabení, když jim z malých zbraní uděláme cosi, co je ekvivalentní mlátit oloupaným banánem

silák s tiny weap (kukri) si bude vesele rozdávat svoje devasty, ukove si kukriny dle libosti a vůbec bude těžit ze všeho co na modulu siláky protěžuje nad ostatní a nějaká element ho moc trápit nebude, zatímco dexaře to odrovná

jen tak dál, zabít originalitu, islák musí být nejsilnější a když ne, tak ho posílíme my, super kampaň :)

ps: k šití přes moudrost se taky nevyjadřuju, musel bych být sprostý

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 12:55 21. Apr 2010
by KaTo
sandoftime wrote:...
ps: k šití přes moudrost se taky nevyjadřuju, musel bych být sprostý
*rozesměje se* Mno, je fakt, že když jsem zjistil paradox, že nejschopnější "dodavač" (=zabiják, lovec, stahovač a výrobce) kůží a posléze šič obleků pro craft je "ochránce zvěře" druid :twisted: :twisted: ...tak jsem se musel nastavení šicího craftu "pousmát" :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 13:07 21. Apr 2010
by Jose
No ja nevim, ale esi maji mit obourucky vetsi dmg meli by mit postih na oc protoze pochybuju, ze se s nima da ucine branit popr napr u obourucniho si myslim je i docela tezky neco trefit. Ale to jen hadam a taky tohle neni reality show :)

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 13:10 21. Apr 2010
by Sobik
Jose wrote:No ja nevim, ale esi maji mit obourucky vetsi dmg meli by mit postih na oc protoze pochybuju, ze se s nima da ucine branit popr napr u obourucniho si myslim je i docela tezky neco trefit. Ale to jen hadam a taky tohle neni reality show :)

To už je pořešeno absencí štítu: -1 (malý štít +0) až -8 (pavéza +5) AC

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 13:37 21. Apr 2010
by Istvan
Tady kazdej tak vsechno vi. Ja Toho moc nevim a tak bych se rad zeptal, proc jsou zbrane rozdeleny na tri skupiny(v ocarovani)? A tohle uz me nikdo jednou ci dvema rukama uziti nezduvodni. A prosim vynechte poznamky, ze ta ci ona zbran je mensi a tak se tam toho tolik nevejde. Davno se tu resi system, tak nechci slyset zadne trapne okecavani od nejakeho smudlika. Ale zduvodneni pro rovnovahu, nebo jakej je vlastne ted cil.

Re: Můj pohled na kraft

Posted: 13:41 21. Apr 2010
by černý vlk
Jose wrote:No ja nevim, ale esi maji mit obourucky vetsi dmg meli by mit postih na oc protoze pochybuju, ze se s nima da ucine branit popr napr u obourucniho si myslim je i docela tezky neco trefit. Ale to jen hadam a taky tohle neni reality show :)
dlouhou zbraní si udržuješ distanc od soupeře, takže bych dal obouručkám trochu toho AC za štít..ale nejde to udělat, je to napevno...

když zvýhodnění obouručních zbraní, tak ne v prohlubování DMG. Ideální je nechat devast jen velkým zbraním obouručním....

další rýpnutí: když někomu ohnivou dýkou popálím vnitřnosti, udělá ten oheň větší zranění než samotný vpich. Když si vemu kladivo a někomu majznu do hlavy, tak je už vcelku jedno, jestli ho na té kašičce ještě přismahnu ohnivým zraněním, které kladivo má...proto pořád nemůžu překousnout téměř zrušení elementárního zranění na malých zbraní (+2 až +3 max? wow...)