Page 2 of 2

Re: Plášť

Posted: 15:08 15. Mar 2010
by kucik
Můžeš ho prodat. Na tom plášti je napsáno, co dělá včetně caster levelu. Myslim si, že je v moci každého gramotného člověka podívat se na wikinu, nebo se zeptat schopnějšího hráče.

Jestli se ti nezobrazuje vzhled pláště, máš stažený aktuální cfg hak?

Re: Plášť

Posted: 15:16 15. Mar 2010
by rotona
cfg hak nemužu najít , dívám se na web na tu přední stranu jak jsou haky ke stažení a tam nemohu nějak na cfg. hak narazit.

Re: Plášť

Posted: 15:23 15. Mar 2010
by kucik
Pardon, mám ve zvyku zkracovat.
http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm -> Konfigurační hak [28. 02. 2010]
http://thalie.pilsfree.cz/download/thalie_cfg_1_7.zip