Page 2 of 2
Re: mať dva otázka
Posted: 09:27 23. May 2010
by Drobček
zameranie na zbraňa už vyriešiť dávno, teraz mať zamerania na dva druha zbraňa
Re: mať dva otázka
Posted: 11:37 23. May 2010
by DarK_cz
ja mam taky otazku. ten Tiefling musi byt taky paladin nebo klerik povolanim:?
Re: mať dva otázka
Posted: 11:45 23. May 2010
by maku
DarK_cz wrote:...
Stojí něco takového snad v realiích?
http://thalie.pilsfree.cz/narody-povrchu-89.htm#lide
BTW zakládat si v současné době postavu se subrasou Tiefling je zakázáno.
Re: mať dva otázka
Posted: 11:50 23. May 2010
by DarK_cz
sem si všiml

Re: mať dva otázka
Posted: 12:40 23. May 2010
by DenGrasse
DarK_cz wrote:ja mam taky otazku. ten Tiefling musi byt taky paladin nebo klerik povolanim:?
Nepochopil jsem otázku... proč by musel být tieflig paladin? respektive, jak by vůbec mohl?
Re: mať dva otázka
Posted: 12:48 23. May 2010
by efu_redo
DarK_cz wrote:sem si všiml

No když dokážeš vyplodit, že Tiefling a paladin.... možná je jen dobře, že to je zakázané.

Nic ve zlém.
Re: mať dva otázka
Posted: 13:40 23. May 2010
by DarK_cz
no lehce , protože Aasimar je s vlastnostmi přesnej opak Tieflinga. A u toho Aasimara je napsany ze musi byt klerik nebo paladin. I když mate pravdu že paladin a klerik sou dobreho přesvědčení, takže max že by byl Tiefling čaroděj se školou nekromancie
Re: mať dva otázka
Posted: 13:46 23. May 2010
by Luelle
klerik nemusí být dobrej
jen aasimar bude bejt dobrej klerik
tiefling může bejt cokoliv vyjma povolání který maj jako podmínku good přesvědčení
Re: mať dva otázka
Posted: 16:11 23. May 2010
by venomeq
Btw nemusi bejt jen paladin nebo klerik..aasimar nebo tiefling muze bejt klidne zlodejem nebo hranicarem....vyjimka je treba ze aasimar nemuze bejt cernym strazcem nebo vrahem...opacne zas tiefling nemuze bejt paladinem...je to dane presvedcenim ktera ta rasa ma.
Jinak to ze pises ze "musi byt" zrovna timhlep ovolanim ses nekde spletl nebo sis neco spatne precetl...na webu o info je psane ze sou to nejcastejsi povolani ktere ty rasy zastavaji a ktere sou pro ne typicke ale nejsou povine cinutne ke hrani....Takze klido muzes mit Tieflinga barda,zlodeje,hranu ci bojovnika..a to same aasimara...